Dell HKMG9 powerbank (rezervna baterija) 24000 mAh Li-Ion USB-C® siva
- Kataloški br:
- 3331245 - 62
- Oznaka:
- HKMG9
- EAN:
- 5063194001500
- Kataloški br:
- 3331245 - 62
- Oznaka:
- HKMG9
- EAN:
- 5063194001500
Dell HKMG9 powerbank (rezervna baterija) 24000 mAh Li-Ion USB-C® siva
445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj istovremeno spojivih uređaja (maks.): 2 siva
- Laptop/Netbook, Tablet
- Izvor punjenja: USB
- 24000 mAh
- USB Type-C priključak
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerbank (rezervna baterija) |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 24000 mAh |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dužina | 193 mm |
| Širina | 86.4 mm |
| Priključak | USB-C® |
| Visina | 30.5 mm |
| Težina | 690 g |
| Boja | siva |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (D x Š x V) 193 x 86.4 x 30.5 mm |
| Priključak | USB-C® 2x USB 1x |
| Visina gradnje | 193 mm |
| Sučelje | USB-C® |
| Kapacitet baterije | 24000 mAh |
| Izlazna struja maks. | 2 A |
| Ulazni napon | 28 V |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)