Dell Latitude 5310 Notebook obnovljeno (vrlo dobro) (ShopObj.2888769) 33.8 cm (13.3 palac) Intel® Core™ i5 i5-10310U 16
- Kataloški br:
- 3532885 - 62
- Oznaka:
- L-5310-DE-T102
- EAN:
- 5711603075191
- Kataloški br:
- 3532885 - 62
- Oznaka:
- L-5310-DE-T102
- EAN:
- 5711603075191
Dell Latitude 5310 Notebook obnovljeno (vrlo dobro) (ShopObj.2888769) 33.8 cm (13.3 palac) Intel® Core™ i5 i5-10310U 16
1,150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 33.8 cm;13.3 palac;Full HD;1920 x 1080 Pixel
- Procesor: Intel® Core™ i5;i5-10310U (4 x;1.7 GHz)
- Radna memorija: 16 GB
- Memorija: 256 GB;SSD
- Grafika:
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Latitude 5310 |
| Zaslon (cm) | 33.8 cm |
| Zaslon (inči) | 13.3 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-10310U |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 1.7 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Boja | srebrna |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 4 x 1.7 GHz / max. 4.4 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Stanje artikla | obnovljeno (vrlo dobro) (ShopObj.2888769) |
| Opis stanja | proizvod ima nekoliko manjih tragova trošenja. to mogu biti manje ogrebotine ili znakovi istrošenosti na kućištu. ovaj proizvod je tehnički u besprijekornom stanju. za takav proizvod naš jamstveni rok traje 12 mjeseci. |
| Zaslon | 33.8 cm (13.3 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Numerička tastatura | ne |
| Unapređen | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 256 GB |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
Opis
Opis
Komentar
Što znači obnovljeno? Što se tiče IT proizvoda, to znači ekološki prihvatljiv, profesionalni popravak i čišćenje korištenog hardvera. Postojeći nosači podataka profesionalno se brišu prema postupcima DIN certifikata. Odakle dolaze ti uređaji? To su eksponati, povrati zakupa ili proizvodi iz ispitnih postrojenja. Uređaji su se uglavnom koristili u većim tvrtkama. Zašto bih trebao odabrati rabljeni uređaj? S našim profesionalno pripremljenim proizvodima imate priliku kupiti uređaje robnih maraka po ugodnim cijenama.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)