Dell LATITUDE 5420 Notebook obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) 35.6 cm (14 palac) Intel® Core™ i5 Core i5 1145G7 16 GB
- Kataloški br:
- 3595997 - 62
- Oznaka:
- G209620-009A3
- EAN:
- 4250563437386
- Kataloški br:
- 3595997 - 62
- Oznaka:
- G209620-009A3
- EAN:
- 4250563437386
Dell LATITUDE 5420 Notebook obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) 35.6 cm (14 palac) Intel® Core™ i5 Core i5 1145G7 16 GB
1,370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 35.6 cm;14 palac;Full HD;mat, antirefleksivan;1920 x 1080 Pixel
- Procesor: Intel® Core™ i5;Core i5 1145G7;11. gen. (Tiger Lake) (4 x;2.60 GHz)
- Radna memorija: 16 GB;DDR4-RAM
- Memorija: 256 GB;SSD
- Grafika: Intel Iris Xe
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | LATITUDE 5420 |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | mat antirefleksivan |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Procesor | Intel |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | Core i5 1145G7 |
| Generacija procesora | 11. gen. (Tiger Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 2.60 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.40 GHz |
| Procesor / predmemorija | 8 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| Određene značajke | osvjetljenje tipkovnice |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | Bluetooth HDMI™ USB WLAN |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 32.14 cm |
| Visina | 2.09 cm |
| Dubina | 21.2 cm |
| Težina | 1.4 kg |
| Softver uključen u isporuku | Norton 360 Deluxe OEM verzija 3 korisnika 25 GB Cloud 12M PKC |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 4 x 2.60 GHz / max. 4.40 GHz |
| Stanje artikla | obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) |
| Opis stanja | proizvod ima optičke nedostatke. to mogu biti npr. ogrebotine ili manje udubine. ti nedostaci ne utječu na funkciju proizvoda. to su više kozmetički nedostaci. ti uređaji su tehnički u besprijekornom stanju. za takav proizvod naš jamstveni rok traje 12 mjeseci. |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel Iris Xe |
Opis
Opis
DELL LATITUDE 5420: Vaš elegantni poslovni suputnik u srebrnoj boji
Doživite profesionalne performanse u kombinaciji s maksimalnom mobilnošću. DELL LATITUDE 5420 idealan je alat za produktivan rad, bilo u uredu ili u pokretu. U dobrom stanju, ovo prijenosno računalo pruža pouzdanost koja vam je potrebna za vaš uspjeh.
Najvažnije na prvi pogled: Snažne računalne performanse Opremljen Intel Core i5 procesorom 11. generacije. Generacija (1145G7), koja s 4 jezgre i 8 niti doseže do 4,40 GHz u Turbo načinu rada.
Brza RAM memorija 16 GB DDR4 RAM-a osigurava nesmetan multitasking. Sustav je spreman za budućnost i može se nadograditi do 64 GB.
Munjevito brza pohrana SSD od 256 GB jamči brzo pokretanje sustava i brz pristup vašim podacima.
Briljantan prikaz Udobno radite na 14-inčnom Full HD zaslonu (1920x1080). Zahvaljujući matiranoj, antirefleksnoj površini, uvijek ćete imati jasan pogled, čak i u teškim uvjetima osvjetljenja.
Najsuvremenija povezivost S dva Thunderbolt 4 priključka možete uživati u brzom prijenosu podataka i svestranim mogućnostima priključne stanice. HDMI, WLAN i Bluetooth su naravno uključeni.
Udobno rukovanje Njemačka tipkovnica ima pozadinsko osvjetljenje, tako da možete precizno tipkati čak i u tamnijim okruženjima.
Spremno za trenutnu upotrebu S unaprijed instaliranim sustavom Windows 11 Pro i uključenom 12-mjesečnom Norton 360 Deluxe zaštitom, možete odmah započeti.
S težinom od samo 1,4 kg i kompaktnim srebrnim kućištem, Latitude 5420 nije samo snažan uređaj već i pravi lagani laptop za vaš džep.
Osigurajte ovaj profesionalni poslovni notes odmah!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- uključujući Acer miša srebrnog
Komentar
Što znači obnovljeno? Što se tiče IT proizvoda, to znači ekološki prihvatljiv, profesionalni popravak i čišćenje korištenog hardvera. Postojeći nosači podataka profesionalno se brišu prema postupcima DIN certifikata. Odakle dolaze ti uređaji? To su eksponati, povrati zakupa ili proizvodi iz ispitnih postrojenja. Uređaji su se uglavnom koristili u većim tvrtkama. Zašto bih trebao odabrati rabljeni uređaj? S našim profesionalno pripremljenim proizvodima imate priliku kupiti uređaje robnih maraka po ugodnim cijenama.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)