Dell LATITUDE 5510 Notebook obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) 39.6 cm (15.6 palac) Intel® Core™ i5 Core i5 10310U 16
- Kataloški br:
- 3596000 - 62
- Oznaka:
- G208288-017A3
- EAN:
- 4250563440546
- Kataloški br:
- 3596000 - 62
- Oznaka:
- G208288-017A3
- EAN:
- 4250563440546
Dell LATITUDE 5510 Notebook obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) 39.6 cm (15.6 palac) Intel® Core™ i5 Core i5 10310U 16
1,430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 39.6 cm;15.6 palac;Full HD;mat, antirefleksivan;1920 x 1080 Pixel
- Procesor: Intel® Core™ i5;Core i5 10310U (4 x;1.70 GHz)
- Radna memorija: 16 GB;DDR4-RAM
- Memorija: 512 GB;SSD
- Grafika: Intel UHD Graphics;620
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | LATITUDE 5510 |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | mat antirefleksivan |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Procesor | Intel |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | Core i5 10310U |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 1.70 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.40 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Određene značajke | osvjetljenje tipkovnice |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | Bluetooth HDMI™ RJ45 USB WLAN |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | srebrna |
| Širina | 35.9 mm |
| Visina | 2.2 cm |
| Dubina | 23.6 cm |
| Težina | 1.8 kg |
| Softver uključen u isporuku | Norton 360 Deluxe OEM verzija 3 korisnika 25 GB Cloud 12M PKC |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 4 x 1.70 GHz / max. 4.40 GHz |
| Stanje artikla | obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) |
| Opis stanja | proizvod ima optičke nedostatke. to mogu biti npr. ogrebotine ili manje udubine. ti nedostaci ne utječu na funkciju proizvoda. to su više kozmetički nedostaci. ti uređaji su tehnički u besprijekornom stanju. za takav proizvod naš jamstveni rok traje 12 mjeseci. |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| Model grafičke kartice | 620 |
Opis
Opis
DELL LATITUDE 5510: Široki prikaz, snažne performanse
DELL LATITUDE 5510 je idealan alat za profesionalce koji odbijaju kompromise u pogledu površine zaslona i funkcionalnosti. S velikodušnim 15,6-inčnim Full HD zaslonom, nudi jasan radni prostor za složene stolove i multitasking, dok površina protiv odsjaja omogućuje udoban rad u svim uvjetima osvjetljenja.
Performanse koje će vas provesti kroz dan :
Učinkovita računalna snaga Opremljen Intel Core i5 procesorom desete generacije. Generacija (4 jezgre, do 4,40 GHz Turbo), možete brzo i pouzdano obavljati svoje zadatke.
Puno prostora za vaše podatke Kombinacija 16 GB DDR4 RAM-a i brzog SSD-a od 512 GB osigurava kratko vrijeme učitavanja i nesmetan rad.
Udoban unos Osvijetljena njemačka tipkovnica, uključujući i potpunu numeričku tipkovnicu, čini unos podataka dječjom igrom čak i u uvjetima slabog osvjetljenja.
Najsuvremenija povezivost S USB 3.2 Type-C, HDMI-jem i brzim Wi-Fi/Bluetoothom, uvijek ćete ostati savršeno povezani.
Sigurno i ažurno l: Odmah počnite s Windows 11 Pro i iskoristite 12 mjeseci Norton 360 Deluxe za svoju online sigurnost.
Upakiran u elegantno srebrno kućište i težak samo 1,8 kg, ovaj prijenosnik je mobilan i spreman za upotrebu unatoč svojoj veličini. Uređaj je u dobrom stanju i spreman za vaše sljedeće izazove.
Odaberite DELL LATITUDE 5510 za veću udobnost na svom mobilnom radnom mjestu!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Što znači obnovljeno? Što se tiče IT proizvoda, to znači ekološki prihvatljiv, profesionalni popravak i čišćenje korištenog hardvera. Postojeći nosači podataka profesionalno se brišu prema postupcima DIN certifikata. Odakle dolaze ti uređaji? To su eksponati, povrati zakupa ili proizvodi iz ispitnih postrojenja. Uređaji su se uglavnom koristili u većim tvrtkama. Zašto bih trebao odabrati rabljeni uređaj? S našim profesionalno pripremljenim proizvodima imate priliku kupiti uređaje robnih maraka po ugodnim cijenama.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)