Dell Latitude 5520 Notebook obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) 39.6 cm (15.6 palac) Intel® Core™ i5 i5-1145G7 32 GB 51
- Kataloški br:
- 3533219 - 62
- Oznaka:
- USED-Kosatec-138363
- EAN:
- 4251538818353
- Kataloški br:
- 3533219 - 62
- Oznaka:
- USED-Kosatec-138363
- EAN:
- 4251538818353
Dell Latitude 5520 Notebook obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) 39.6 cm (15.6 palac) Intel® Core™ i5 i5-1145G7 32 GB 51
1,835.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,835.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 39.6 cm;15.6 palac;Full HD;1920 x 1080 Pixel
- Procesor: Intel® Core™ i5;i5-1145G7 ()
- Radna memorija: 32 GB
- Memorija: 512 GB;SSD
- Grafika:
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Latitude 5520 |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Procesor | Intel i5-1145G7 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-1145G7 |
| Radna memorija | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Web kamera | da |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort USB RJ45 audio, stereo (3.5 mm jack) WLAN LTE |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| GPU brand | Intel |
| Stanje artikla | obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) |
| Opis stanja | proizvod ima optičke nedostatke. to mogu biti npr. ogrebotine ili manje udubine. ti nedostaci ne utječu na funkciju proizvoda. to su više kozmetički nedostaci. ti uređaji su tehnički u besprijekornom stanju. za takav proizvod naš jamstveni rok traje 12 mjeseci. |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
Opis
Opis
Komentar
Što znači obnovljeno? Što se tiče IT proizvoda, to znači ekološki prihvatljiv, profesionalni popravak i čišćenje korištenog hardvera. Postojeći nosači podataka profesionalno se brišu prema postupcima DIN certifikata. Odakle dolaze ti uređaji? To su eksponati, povrati zakupa ili proizvodi iz ispitnih postrojenja. Uređaji su se uglavnom koristili u većim tvrtkama. Zašto bih trebao odabrati rabljeni uređaj? S našim profesionalno pripremljenim proizvodima imate priliku kupiti uređaje robnih maraka po ugodnim cijenama.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)