Dell Latitude 7350 2-u-1 Notebook/tablet računalo
- Kataloški br:
- 3413589 - 62
- Oznaka:
- KM4W1
- EAN:
- 5397184865125
- Kataloški br:
- 3413589 - 62
- Oznaka:
- KM4W1
- EAN:
- 5397184865125
Dell Latitude 7350 2-u-1 Notebook/tablet računalo
7,235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 33 cm (13 palac)
- 3K
- 2880 x 1920 Pixel
- IPS, zaslon na dodir
- Intel® Core™ Ultra 7
- 164U
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 4.8 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5X512 GB SSD;Intel® Graphics;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 2-u-1 Notebook/tablet računalo |
| Model | Latitude 7350 |
| Zaslon (cm) | 33 cm |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Razlučivost zaslona | 3K |
| Osobine prikaza | IPS zaslon na dodir |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1920 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 164U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 0.7 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | Thunderbolt 4 |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 292.9 mm |
| Visina | 8.93 mm |
| Dubina | 207.8 mm |
| Težina | 790 g |
| Baterija / tehnologija | Litij-polimer (LiPo) |
| Softver uključen u isporuku | Aktivirajte svoj Microsoft 365 za 30-dnevnu probnu verziju |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 0.7 GHz / max. 4.8 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 33 cm (13 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Serija grafičke kartice | Intel® Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Material (detalji) | Aluminij |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Numerička tastatura | ne |
| Nereflektujući ekran | da |
| Prepoznavanje lica | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | ne |
| Rezolucija zadnje kamere | 3264 x 2448 piksel |
| Rezolucija prednje kamere (numarička) | 8 MP |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 0 - 95 % |
| Rezolucija prednje kamere | 1920 x 1080 piksel |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | -15,2 - 10668 m |
| Snaga zvučnika | 2 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Antirefleksivni premaz | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| MIMO | da |
| Brzina video capturing-a | 30 fps |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Uključuje tastaturu | da |
| Integrisani čitač kartica | ne |
| USB napajanje | da |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| Brzina prenosa podataka memorije | 6400 MT/s |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Prihvatljivost platforme Intel® vPro™ | da |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | da |
| Jezgra veće efikasnosti | 8 |
| Jezgra većih performansi | 2 |
| Osnovna snaga procesora | 9 W |
| Maksimalna turbo snaga | 30 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 1.1 GHz |
| Premaz protiv mrlja | da |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 3.8 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 4.8 GHz |
| Maksimalna frekvencija NPU | 1.4 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| E-jezgra male potrošnje | 2 |
| Maksimalna turbo frekvencija E-jezgra male potrošnje | 2.1 GHz |
| Osnovna frekvencija E-jezgra male potrošnje | 400 MHz |
| Brzo punjenje | da |
| Dozvoljena nadmorska visina | -15,2 - 3048 m |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 90 % |
| Broj mikrofona | 2 |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -40 - 65 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 46.5 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Radite s bilo kojeg mjesta s našim najpametnijim i najsigurnijim poslovnim prijenosnim računalima, održivo dizajniranim za produktivnost u pokretu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro 64-bitni
- Intel Core Ultra 7 164U (12 MB predmemorije)
- 33,0 cm (13") 3K 2880 x 1920 IPS zaslon osjetljiv na dodir
- 16 GB LPDDR5x SDRAM i 512 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)