Dell LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 54.6 cm (21.5 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9 8 ms VA LCD
- Kataloški br:
- 3637157 - 62
- Oznaka:
- DELL-SE2225HM
- EAN:
- 5397184962534
- Kataloški br:
- 3637157 - 62
- Oznaka:
- DELL-SE2225HM
- EAN:
- 5397184962534
Dell LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 54.6 cm (21.5 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9 8 ms VA LCD
280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 54.6 cm (21.5 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 8 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): D (A - G)Sučelja: nagibni, Flicker Free tehnologija, puna HD resolucija, redukcija plavog svjetla, VESA nosač 100 x 100 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 54.6 cm |
| Zaslon (inči) | 21.5 palac |
| Zaslon (inči) | 21 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | VA LCD |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 8 ms |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 3000 : 1 |
| Gustoća piksela (ppi) | 102 |
| Razmak piksela | 0.249 mm |
| Boja | crna |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Određene značajke | nagibni Flicker Free tehnologija puna HD resolucija redukcija plavog svjetla VESA nosač 100 x 100 mm |
| Nagibni kut | -5/+21 |
| Potrošnja energije StandBy | 0.3 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Zakrivljeni ekran | ne |
| Širina | 492.9 mm |
| Visina | 395.8 mm |
| Dubina | 211.8 mm |
| Težina | 2.67 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 492.9 x 395.8 x 211.8 mm |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Vrsta prikaza | 16:9 |
| Područje primjene | ured |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Zaslon | 54.6 cm (21.5 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 54.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 11.7 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 44.9 mm |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| HDCP | da |
| Visina uređaja (bez postolja) | 286.5 mm |
| Tip | Interno |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| WLAN | ne |
| Olovka uključena | ne |
| Nereflektujući ekran | da |
| Uključeno postolje | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Izlaz za slušalice | ne |
| Težina (bez stalka) | 2.23 kg |
| Širina (bez stalka) | 492.9 mm |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 90 % |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | 5000 - 12192 m |
| Može se montirati na zid | da |
| Ručni daljinski upravljač | ne |
| VESA montaža | da |
| Podešavanje visine | ne |
| NVIDIA G-SYNC | ne |
| Ugrađeno USB čvorište | ne |
| Ugrađeni zvučnici | ne |
| Pivot | ne |
| Horizontalna digitalna frekvencija | 30 - 111 kHz |
| Vertikalna digitalna frekvencija | 50 - 100 Hz |
| AMD FreeSync | ne |
| OSD ekran | da |
| NTSC pokrivenost (tipično) | 72 % |
| Horizontalni frekventni opseg | 30 - 82 kHz |
| Vreme odziva (brzo) | 5 ms |
| Adapter napajanja uključen | ne |
| Dužina HDMI kabla | 1.8 m |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| Vodič za brzi početak | da |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 12 kWh |
| HDMI | da |
| Dozvoljena nadmorska visina | 0 - 5000 m |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 80 % |
| Okretanje | ne |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -20 - 60 °C |
| Težina paketa | 4.38 kg |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
| Širina rama (bočno) | 7.05 mm |
| Širina rama (gore) | 7.05 mm |
| Širina rama (dole) | 1.85 cm |
| Ugrađena kamera | ne |
| Podešavanje nagiba | da |
| Vertikalni frekventni opseg | 50 - 76 Hz |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 47.9 cm |
| Potrošnja energije (maks.) | 20.7 W |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 26 cm |
Opis
Opis
Dell SE2225HM monitor ima 22-inčni zaslon s izvornom rezolucijom od 1920 x 1080 piksela i gustoćom piksela od 102 PPI, pružajući jasne i živopisne slike. Ovaj stolni monitor opremljen je VA-TFT tehnologijom i nudi visoku svjetlinu slike od 250 cd/m² i omjer kontrasta od 3000:1 za impresivno iskustvo gledanja. S premazom protiv odsjaja i Dell ComfortView Plus tehnologijom, osigurava udobnost za oči tijekom dugotrajnog korištenja zaslona. Horizontalni i vertikalni kut gledanja od 178 stupnjeva čini ga idealnim za situacije zajedničkog gledanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 54,6 cm (21,5") Full HD 1920 x 1080 Edge LED VA
- 8 ms, 16:9, 250 cd/m², 3000:1
- VGA, HDMI
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)