Dell LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) 68.6 cm (27 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9 1 ms IPS LCD
- Kataloški br:
- 3637161 - 62
- Oznaka:
- DELL-SE2725HG
- EAN:
- 5397184962909
- Kataloški br:
- 3637161 - 62
- Oznaka:
- DELL-SE2725HG
- EAN:
- 5397184962909
Dell LCD zaslon Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) 68.6 cm (27 palac) 1920 x 1080 piksel 16:9 1 ms IPS LCD
490.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
490.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) Full HD, 1920 x 1080 piksel;Vrijeme reakcije: 1 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)Sučelja: Freesync, redukcija plavog svjetla, Flicker Free tehnologija, VESA nosač 100 x 100 mm, nagibni
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 200 Hz |
| Vrijeme reakcije | 1 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1000 : 1 |
| Gustoća piksela (ppi) | 82 |
| Razmak piksela | 0.311 mm |
| Boja | crna |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Određene značajke | Freesync redukcija plavog svjetla Flicker Free tehnologija VESA nosač 100 x 100 mm nagibni |
| Nagibni kut | -5/+21 |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD FreeSync Premium |
| Zakrivljeni ekran | ne |
| Širina | 610.9 mm |
| Visina | 452.8 mm |
| Dubina | 188 mm |
| Težina | 3.48 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 610.9 x 452.8 x 188 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | nagib |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | 16:9 |
| Područje primjene | igre |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 17.3 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 47.2 mm |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Visina uređaja (bez postolja) | 357.5 mm |
| Tip | Interno |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Nereflektujući ekran | da |
| Uključeno postolje | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Izlaz za slušalice | da |
| Težina (bez stalka) | 3.15 kg |
| Širina (bez stalka) | 610.9 mm |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 90 % |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | 5000 - 12192 m |
| VESA montaža | da |
| Podešavanje visine | ne |
| NVIDIA G-SYNC | ne |
| Ugrađeno USB čvorište | ne |
| Ugrađeni zvučnici | ne |
| Horizontalna digitalna frekvencija | 30 - 238 kHz |
| Vertikalna digitalna frekvencija | 48 - 120 Hz |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 99 % |
| AMD FreeSync | da |
| OSD ekran | da |
| Vreme odziva (brzo) | 5 ms |
| Dužina HDMI kabla | 1.8 m |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 17 kWh |
| Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati | 26 kWh |
| HDMI | da |
| Dozvoljena nadmorska visina | 0 - 5000 m |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 80 % |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -20 - 60 °C |
| Težina paketa | 5.28 kg |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
| Širina rama (bočno) | 6.5 mm |
| Širina rama (gore) | 6.5 mm |
| Širina rama (dole) | 1.47 cm |
| Ugrađena kamera | ne |
| Podešavanje nagiba | da |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 59.8 cm |
| Potrošnja energije (maks.) | 40 W |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 33.6 cm |
| Odvojivo postolje | da |
Opis
Opis
Dell SE2725HG je 27-inčni Full HD monitor koji pruža živopisne slike i impresivno iskustvo sa svojom izvornom rezolucijom od 1920 x 1080. Monitor ima LED pozadinsko osvjetljenje i naprednu TFT tehnologiju, pružajući oštru jasnoću i ujednačenu svjetlinu od 300 cd/m2. S omjerom kontrasta od 1000:1 i širokim kutom gledanja od 178 stupnjeva horizontalno i vertikalno, korisnici mogu uživati u živopisnoj slici iz gotovo svakog položaja. Monitor je opremljen tehnologijom Flicker-Free i Dell ComfortView Plus za smanjenje naprezanja očiju, što ga čini savršenim za dulju upotrebu.
Ovaj svestrani monitor može se naginjati od -5 stupnjeva do +21 stupnjeva, prilagođavajući se tako različitim preferencijama gledanja. S vremenom odziva od 1 ms, pogodan je za igre i brze video sadržaje. Nadalje, podržava AMD FreeSync Premium tehnologiju koja osigurava glatkije igranje bez trzanja slike. S više priključaka, uključujući HDMI i DisplayPort, ovaj monitor nudi praktičnost uz zadovoljavanje ekoloških standarda poput ENERGY STAR certifikata, što ga čini učinkovitim izborom za svako radno mjesto.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj svestrani monitor može se naginjati od -5 stupnjeva do +21 stupnjeva, prilagođavajući se tako različitim preferencijama gledanja. S vremenom odziva od 1 ms, pogodan je za igre i brze video sadržaje. Nadalje, podržava AMD FreeSync Premium tehnologiju koja osigurava glatkije igranje bez trzanja slike. S više priključaka, uključujući HDMI i DisplayPort, ovaj monitor nudi praktičnost uz zadovoljavanje ekoloških standarda poput ENERGY STAR certifikata, što ga čini učinkovitim izborom za svako radno mjesto.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 68,6 cm (27") Full HD 1920 x 1080 Edge LED IPS
- 1 ms, 16:9, 300 cd/m², 1000:1
- HDMI, DisplayPort
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)