Dell Mini PC Pro Micro QCM1250 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ i7 i7-14700T 5.20 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Intel UHD
- Kataloški br:
- 3438896 - 62
- EAN:
- 5.39718E+12
- Kataloški br:
- 3438896 - 62
- EAN:
- 5.39718E+12
Dell Mini PC Pro Micro QCM1250 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ i7 i7-14700T 5.20 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Intel UHD
4,695.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,695.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ i7 i7-14700T 20 Jezgra(-e) / max. 5.20 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM
- 512 GB SSD
- Intel Intel UHD Graphics 770 dijeljena video memorija (UMA)
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | QCM1250 |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ i7 |
| Procesor | Intel® Core™ i7 i7-14700T |
| Procesor / model | i7-14700T |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.20 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 0.9 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 3.7 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 1.3 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 5.2 GHz |
| Procesor / predmemorija | 33 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel UHD Graphics 770 dijeljena video memorija (UMA) |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | RJ45 USB-C® USB 3.2 (gen. 1) USB 2.0 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) HDMI™ DisplayPort Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 3.6 cm |
| Visina | 18.2 cm |
| Dubina | 17.8 cm |
| Težina | 1.16 kg |
| Snaga napajanja | 90 W |
| Softver uključen u isporuku | Aktivirajte svoj Microsoft 365 za 30-dnevnu probnu verziju |
| Određene značajke | Kensington brava TPM2.0 modul |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Snaga punjenja (min.) | 1 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 1 W |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Dell Pro Micro QCM1250 je osobno računalo malog formata koje pruža pouzdane performanse u kompaktnom pakiranju. S moćnim 20-jezgrenim Intel Core i7 procesorom takta 1,3 GHz, ovaj sustav se nosi s multitaskingom i omogućuje maksimalnu turbo brzinu od 5,2 GHz za zahtjevne aplikacije. S 16 GB DDR5 RAM-a i 512 GB SSD-om poboljšanim PCI Express 4.0, korisnici imaju koristi od brzog pristupa podacima i dovoljno prostora za pohranu datoteka i programa.
Opremljen širokim mogućnostima povezivanja, uključujući HDMI, DisplayPort, USB-C 3.2 Gen 2 i više, Micro QCM1250 podržava spajanje širokog raspona perifernih uređaja. Zahvaljujući integriranim sigurnosnim značajkama kao što su Kensington sigurnosni utor i prekidač za zaštitu kućišta, korisnici mogu biti sigurni da su njihovi podaci zaštićeni. Otkrijte praktičnost ovog kompaktnog računala koje kombinira performanse s funkcionalnošću i idealno je za razne primjene.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opremljen širokim mogućnostima povezivanja, uključujući HDMI, DisplayPort, USB-C 3.2 Gen 2 i više, Micro QCM1250 podržava spajanje širokog raspona perifernih uređaja. Zahvaljujući integriranim sigurnosnim značajkama kao što su Kensington sigurnosni utor i prekidač za zaštitu kućišta, korisnici mogu biti sigurni da su njihovi podaci zaštićeni. Otkrijte praktičnost ovog kompaktnog računala koje kombinira performanse s funkcionalnošću i idealno je za razne primjene.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)