Dell Mini PC Pro Micro QCM1255 8500GE 5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD AMD Radeon XYRRM
- Kataloški br:
- 3595458 - 62
- Oznaka:
- XYRRM
- EAN:
- 5397184978290
- Kataloški br:
- 3595458 - 62
- Oznaka:
- XYRRM
- EAN:
- 5397184978290
Dell Mini PC Pro Micro QCM1255 8500GE 5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD AMD Radeon XYRRM
3,015.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,015.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 8500GE 6 Jezgra(-e) / max. 5 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM
- 512 GB SSD
- AMD AMD Radeon
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | Pro Micro QCM1255 |
| Procesor | 8500GE |
| Procesor / model | 8500GE |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | PCIe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Boja | crna |
| Širina | 36 mm |
| Visina | 182 mm |
| Dubina | 178 mm |
| Težina | 1.39 kg |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Softver uključen u isporuku | Aktivirajte svoj Microsoft 365 za 30-dnevnu probnu verziju |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Bluetooth® | da |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Kapacitet pohrane | 512 GB |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| WLAN | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 95 % |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | -15,2 - 10668 m |
| Broj instaliranih uređaja za skladištenje | 1 |
| Potres u stanju rada | 40 G |
| Uključuje monitor | ne |
| DC ulazni priključak | da |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Maksimalan udar u isključenom stanju | 105 G |
| Vibracije (isključeno) | 1.37 G |
| Vibracije (uključeno) | 0.26 G |
| Ne-ECC | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Brzina prenosa podataka memorije | 4800 MT/s |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Osnovna snaga procesora | 35 W |
| Broj procesora | 1 |
| Dozvoljena nadmorska visina | -15,2 - 3048 m |
| Radni opseg vlažnosti | 20 - 80 % |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -40 - 65 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Dell Pro Micro QCM1255 je osobno računalo malog formata dizajnirano za učinkovite performanse i svestranost. S Ryzen 5 procesorom s taktom od 3,4 GHz i 6 jezgri, ovo stolno računalo glatko se nosi s širokim rasponom aplikacija. Integrirani grafički procesor AMD Radeon 740M poboljšava vizualni izlaz putem HDMI-ja i DisplayPorta, što ga čini prikladnim i za posao i za slobodne aktivnosti. S 16 GB DDR5 RAM-a i 512 GB PCI Express 4.0 NVMe SSD-om, korisnici mogu očekivati brzinu i puno prostora za pohranu svojih podataka. Kompaktni dizajn doprinosi uštedi prostora, a istovremeno nudi važne mogućnosti povezivanja poput USB-C, HDMI i Gigabit Etherneta.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro 64-bitni
- AMD Ryzen 5 PRO 8500GE (16 MB predmemorije, 3,4 GHz)
- 16 GB DDR5 SDRAM (1 x 16) i 512 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)