Dell Notebook PC14255 35.6 cm (14 palac) Full-HD+ AMD Ryzen 5 Pro 215 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Rade
- Kataloški br:
- 3438894 - 62
- Oznaka:
- DWF09
- EAN:
- 5397184960356
- Kataloški br:
- 3438894 - 62
- Oznaka:
- DWF09
- EAN:
- 5397184960356
Dell Notebook PC14255 35.6 cm (14 palac) Full-HD+ AMD Ryzen 5 Pro 215 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Rade
3,485.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,485.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- Full-HD+
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, 60 Hz, nereflektirajući
- AMD Ryzen 5 Pro
- 215
- Broj procesorskih jezgri: 6 x maks. 4.7 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM512 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | PC14255 |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | Full-HD+ |
| Osobine prikaza | IPS 60 Hz nereflektirajući |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 Pro |
| Procesor / model | 215 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 16 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon 740M |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | 262pin SO-DIMM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | AMD Ryzen AI osvjetljenje tipkovnice TPM 2.0 modul |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB 4 USB 3.2 (gen. 1) slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) RJ45 Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | magnetit |
| Širina | 31.37 cm |
| Visina | 2.037 cm |
| Dubina | 22.53 cm |
| Težina | 1.36 kg |
| Baterija / tehnologija | 3 ćelije |
| Softver uključen u isporuku | Dodatni Dell softver, aktivirajte svoj Microsoft 365 za 30-dnevno probno razdoblje |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 6 x 3.2 GHz / max. 4.7 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
Opis
Opis
Dell Pro 14 PC14255 kombinira robusne performanse s privlačnim dizajnom. S izvornom rezolucijom od 1920 x 1200, 14-inčni zaslon pruža živopisne slike i podržava brzinu osvježavanja od 60 Hz za glatko iskustvo gledanja. Opremljen IPS tehnologijom, nudi široke kutove gledanja i značajke protiv odsjaja za bolju upotrebljivost u različitim uvjetima osvjetljenja. Uređaj pokreće Ryzen 5 Pro procesor sa 6 jezgri i 12 niti, idealan za multitasking i učinkovite performanse. 16 GB DDR5 RAM-a u kombinaciji s brzim SSD-om od 512 GB osigurava brz pristup datotekama i aplikacijama, stvarajući optimalno radno okruženje za produktivnost. Korisnici će cijeniti naprednu značajku web kamere s IR kamerom rezolucije 1920 x 1080, koja osigurava jasne videopozive. Osim toga, poklopac za privatnost osigurava sigurnost korisnika, dok integrirani dvostruki mikrofoni poboljšavaju kvalitetu zvuka. Podrška za Bluetooth i Wi-Fi 6E osigurava besprijekornu povezivost, što uređaj čini prikladnim za uredsku i kućnu upotrebu. Robusne sigurnosne značajke poput čitača otiska prsta i TPM 2.0 čipa osiguravaju sigurnost podataka i informacija.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)