Dell Notebook Pro 13 Plus 33.8 cm (13.3 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 268V 32 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz Int
- Kataloški br:
- 3451359 - 62
- Oznaka:
- KNTR7
- EAN:
- 5397184956434
- Kataloški br:
- 3451359 - 62
- Oznaka:
- KNTR7
- EAN:
- 5397184956434
Dell Notebook Pro 13 Plus 33.8 cm (13.3 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 268V 32 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz Int
6,665.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,665.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 33.8 cm (13.3 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ Ultra 7
- 268V
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 5 GHzRadna memorija: 32 GB512 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Pro 13 Plus |
| Zaslon (cm) | 33.8 cm |
| Zaslon (inči) | 13.3 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 268V |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 268V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 32 GB |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.1 HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | aluminij boja |
| Širina | 300 mm |
| Dubina | 215 mm |
| Težina | 1.34 kg |
| Softver uključen u isporuku | Aktivirajte svoj Microsoft 365 za 30-dnevnu probnu verziju |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2.2 GHz / max. 5 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 33.8 cm (13.3 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 5 Megapiksela |
| Područje primjene | home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Baterijski napon | 11.7 V |
| Snaga punjenja (maks.) | 65 W |
| Snaga punjenja (min.) | 27 W |
| Snaga | 65 W |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 0 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 0 - 95 % | |
| 2560 x 1440 piksel | |
| -15,2 - 10668 m | |
| 45 % | |
| 4 h | |
| 110 G | |
| 2 W | |
| 2 | |
| ne | |
| da | |
| 30 fps | |
| da | |
| 160 G | |
| da | |
| 1.3 G | |
| 0.66 G | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 8533 MT/s | |
| 512 GB | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| 17 W | |
| 37 W | |
| 2.2 GHz | |
| 5 GHz | |
| da | |
| da | |
| 118 TOPs | |
| 48 TOPs | |
| 4 | |
| 3.7 GHz | |
| 2200 MHz | |
| da | |
| 66 TOPs | |
| 220 g | |
| da | |
| 1.98 cm | |
| 1.98 cm | |
| -15,2 - 3048 m | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| 2 | |
| -40 - 65 °C | |
| 1 | |
| 55 Wh | |
| 35 ms | |
| da |
Opis
Opis
Korak naprijed u skalabilnim performansama, suradnji i povezivosti za AI računala u elegantnom, robusnom aluminijskom dizajnu. Konfigurabilno rješenje za individualne potrebe različitih profesija.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro 64-bitni
- Intel Core Ultra 7 268V (12 MB predmemorije)
- 33,8 cm (13,3") Full HD+ 1920 x 1200 IPS
- 32 GB LPDDR5x SDRAM-a i 512 GB SSD-a
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)