Dell Notebook Pro 13 Premium PA13250 33.8 cm (13.3 palac) QHD+ Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 268V 32 GB RAM 512 GB SSD
- Kataloški br:
- 3386523 - 62
- Oznaka:
- DJ2F2
- EAN:
- 5397184931608
- Kataloški br:
- 3386523 - 62
- Oznaka:
- DJ2F2
- EAN:
- 5397184931608
Dell Notebook Pro 13 Premium PA13250 33.8 cm (13.3 palac) QHD+ Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) 268V 32 GB RAM 512 GB SSD
6,970.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,970.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 33.8 cm (13.3 palac)
- QHD+
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS, 60 Hz, antirefleksivan, QHD+, zaslon na dodir
- Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2)
- 268V
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 5 GHzRadna memorija: 32 GB;LPDDR5X;4267 MHz512 GB SSD;Intel Arc™ Graphics;140V;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Pro 13 Premium PA13250 |
| Zaslon (cm) | 33.8 cm |
| Zaslon (inči) | 13.3 palac |
| Razlučivost zaslona | QHD+ |
| Osobine prikaza | IPS 60 Hz antirefleksivan QHD+ zaslon na dodir |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 (Series 2) |
| Procesor / model | 268V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 4267 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | intel vpro tehnologija osvjetljenje tipkovnice TPM 2.0 modul |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB 4 USB 3.2 (gen. 1) slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | siva |
| Širina | 29.6 cm |
| Visina | 1.719 cm |
| Dubina | 20.89 cm |
| Težina | 1.07 kg |
| Baterija / tehnologija | 3 ćelije litij-ionske |
| Softver uključen u isporuku | Dodatni Dell softver, aktivirajte svoj Microsoft 365 za 30-dnevno probno razdoblje |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2.2 GHz / max. 5 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 33.8 cm (13.3 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Serija grafičke kartice | Intel Arc™ Graphics |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Model grafičke kartice | 140V |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 0 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| 8 MP | |
| ne | |
| da | |
| 0 - 95 % | |
| 2560 x 1440 piksel | |
| -15,2 - 10668 m | |
| 100 % | |
| 4 h | |
| 110 G | |
| 2 W | |
| 4 | |
| da | |
| ne | |
| 30 fps | |
| da | |
| 160 G | |
| da | |
| 0,11 x 0,11 mm | |
| 1.3 G | |
| 0.66 G | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 8533 MT/s | |
| 512 GB | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| 4 | |
| 17 W | |
| 37 W | |
| 2.2 GHz | |
| da | |
| 5 GHz | |
| da | |
| da | |
| 118 TOPs | |
| 48 TOPs | |
| 4 | |
| 3.7 GHz | |
| 2200 MHz | |
| 66 TOPs | |
| 215 g | |
| 11.7 V | |
| da | |
| 1.66 cm | |
| 1.72 cm | |
| -15,2 - 3048 m | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| -40 - 65 °C | |
| 1 | |
| 60 Wh | |
| 65 W | |
| 35 ms | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Dell Pro 13 Premium PA13250 kombinira performanse s tankim dizajnom. S 13,3-inčnim Full HD Plus zaslonom, nudi živopisnu prezentaciju s izvornom rezolucijom od 1920 x 1200 i 100% sRGB prostora boja. Snažan Intel Core Ultra 7 procesor, 32 GB LPDDR5X SDRAM i brzi SSD od 512 GB osiguravaju udobnost. S naprednim audio značajkama koje podržavaju dva mikrofona za poništavanje buke i četiri zvučnika s MaxxAudio Pro tehnologijom, ovo prijenosno računalo pruža impresivno multimedijsko iskustvo. Prijenosno računalo dizajnirano je za učinkovitost i ima ključne senzore poput akcelerometra i senzora ambijentalnog osvjetljenja koji optimiziraju performanse u bilo kojem okruženju. Sigurnosne značajke poput čitača otiska prsta i IR kamere s prepoznavanjem lica povećavaju sigurnost korisnika. Dell Pro 13 je također ekološki prihvatljiv, jer je izrađen od 90% recikliranog magnezija i ima certifikate EPEAT Gold i ENERGY STAR, što ga čini odličnim izborom za ekološki osviještene potrošače.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro 64-bit, Intel Core 7 268V (12 MB predmemorije), 33,8 cm (13,3") Quad HD+ 2560 x 1600 IPS WVA dodirni zaslon, 32 GB LPDDR5x-SDRAM i 512 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)