Dell Notebook Pro 14 Essential 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen 5 220 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Ra
- Kataloški br:
- 3474504 - 62
- Oznaka:
- XGHVP
- EAN:
- 5397184977224
- Kataloški br:
- 3474504 - 62
- Oznaka:
- XGHVP
- EAN:
- 5397184977224
Dell Notebook Pro 14 Essential 35.6 cm (14 palac) WUXGA AMD Ryzen 5 220 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD AMD Ra
2,465.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,465.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- AMD Ryzen 5
- 220
- Broj procesorskih jezgri: 6 x maks. 4.9 GHzRadna memorija: 16 GB512 GB SSD;AMD Radeon;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Pro 14 Essential |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 220 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Procesor / model | 220 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.9 GHz |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Grafički adapter na ploči (model) | AMD Radeon 740M |
| Radna memorija | 16 GB |
| Olik | SO-DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.1 HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 314 mm |
| Visina | 19.9 mm |
| Dubina | 226.2 mm |
| Softver uključen u isporuku | McAfee Business Protection 1 godina, aktivirajte svoj Microsoft 365 za 30-dnevnu probnu verziju |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 6 x 3.5 GHz / max. 4.9 GHz |
| GPU brand | AMD |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 92 Megapiksela |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Područje primjene | home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Plastika |
| Baterijski napon | 11.25 V |
| Snaga punjenja (maks.) | 60 W |
| Snaga punjenja (min.) | 45 W |
| Snaga | 65 W |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| ne | |
| da | |
| 0 - 40 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 0 - 95 % | |
| 1280 x 720 piksel | |
| 45 % | |
| 3 h | |
| 6 MB | |
| 2.5 W | |
| 16 MB | |
| 2 | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 30 fps | |
| da | |
| 140 G | |
| da | |
| 0.66 G | |
| da | |
| 5600 MT/s | |
| 512 GB | |
| da | |
| 15 W | |
| 30 W | |
| da | |
| 170 g | |
| da | |
| 1.69 cm | |
| 1.81 cm | |
| 0 - 90 % | |
| -40 - 65 °C | |
| 1 | |
| 41 Wh | |
| 3.34 A | |
| 35 ms | |
| da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Windows 11 Pro 64-bitni
- AMD Ryzen 5 220 (3,5 GHz)
- 35,6 cm (14") Full HD+ 1920 x 1200 IPS WVA
- 16 GB DDR5 SDRAM (1 x 16) i 512 GB SSD
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)