Dell Notebook Pro 14 Essential 35.6 cm (14 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 150U 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz In
- Kataloški br:
- 3474501 - 62
- Oznaka:
- 40JN2
- EAN:
- 5397184976968
- Kataloški br:
- 3474501 - 62
- Oznaka:
- 40JN2
- EAN:
- 5397184976968
Dell Notebook Pro 14 Essential 35.6 cm (14 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 150U 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz In
3,305.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,305.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- Intel® Core™ Ultra 7
- 150U
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 5.4 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Pro 14 Essential |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | Intel Core 7 150U |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 150U |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 1.2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.1 HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 314 mm |
| Visina | 18.1 mm |
| Dubina | 226.2 mm |
| Težina | 1.69 kg |
| Softver uključen u isporuku | Aktivirajte svoj Microsoft 365 za 30-dnevnu probnu verziju |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 1.2 GHz / max. 5.4 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Zaslon (cm) | 35.565 cm |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 07 Megapiksela |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Područje primjene | home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Plastika |
| Baterijski napon | 15 V |
| Snaga punjenja (maks.) | 65 W |
| Snaga punjenja (min.) | 27 W |
| Snaga | 65 W |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| ne | |
| da | |
| 0 - 40 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 0 - 95 % | |
| 1920 x 1080 piksel | |
| 45 % | |
| 3 h | |
| 2.5 W | |
| ne | |
| 2 | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 30 fps | |
| da | |
| 140 G | |
| da | |
| 0.66 G | |
| da | |
| da | |
| 5200 MT/s | |
| 1 TB | |
| da | |
| 8 | |
| 2 | |
| 15 W | |
| 55 W | |
| 1.8 GHz | |
| 2025 | |
| 4 GHz | |
| 5.4 GHz | |
| da | |
| 230 g | |
| da | |
| 1.69 cm | |
| 1.81 cm | |
| 0 - 90 % | |
| -40 - 65 °C | |
| 1 | |
| 54 Wh | |
| 3.34 A | |
| 35 ms | |
| da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Windows 11 Pro 64-bitni
- Intel Core 7 150U (12 MB predmemorije)
- 35,6 cm (14") Full HD+ 1920 x 1200 IPS WVA
- 16 GB DDR5 SDRAM (1 x 16) i 1000 GB SSD
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)