Dell Notebook Pro 15 Essential PV15250 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-1334U 8 GB RAM njemačka, qwertz I
- Kataloški br:
- 3595457 - 62
- Oznaka:
- 1HM15
- EAN:
- 5397184977798
- Kataloški br:
- 3595457 - 62
- Oznaka:
- 1HM15
- EAN:
- 5397184977798
Dell Notebook Pro 15 Essential PV15250 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-1334U 8 GB RAM njemačka, qwertz I
2,275.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,275.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 39.6 cm (15.6 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ i5
- i5-1334U
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 4.6 GHzRadna memorija: 8 GB;DDR5-RAM;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Pro 15 Essential PV15250 |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-1334U |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Intel® UHD grafika |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 358.5 mm |
| Dubina | 235.6 mm |
| Težina | 1.9 kg |
| Softver uključen u isporuku | McAfee Business Protection 1 godina, aktivirajte svoj Microsoft 365 za 30-dnevnu probnu verziju |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 92 Megapiksela |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Material (detalji) | Plastika |
| Kapacitet pohrane | 512 GB |
| Baterijski napon | 11.25 V |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 250 cd/m² |
| Numerička tastatura | da |
| Nereflektujući ekran | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 0 - 95 % |
| Rezolucija prednje kamere | 1280 x 720 piksel |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | 0 - 10668 m |
| Opseg boja | 45 % |
| Vreme punjenja baterije | 4 h |
| Potres u stanju rada | 110 G |
| Snaga zvučnika | 2.5 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip C | 1 |
| DC ulazni priključak | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| MIMO | da |
| Brzina video capturing-a | 30 fps |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Maksimalan udar u isključenom stanju | 160 G |
| Vibracije (isključeno) | 1.3 G |
| Vibracije (uključeno) | 0.66 G |
| Integrisani čitač kartica | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Brzina prenosa podataka memorije | 4400 MT/s |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Indikator punjenja baterije | da |
| Jezgra veće efikasnosti | 8 |
| Jezgra većih performansi | 2 |
| Osnovna snaga procesora | 15 W |
| Maksimalna turbo snaga | 55 W |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 3.4 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 4.6 GHz |
| Težina baterije | 190 g |
| Brzo punjenje | da |
| Visina (spreda) | 1.7 cm |
| Visina (pozadi) | 1.9 cm |
| Dozvoljena nadmorska visina | 0 - 3048 m |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 90 % |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -40 - 65 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 41 Wh |
| Izlazna struja AC adaptera | 3.34 A |
| Brzina odziva monitora (uključivanje/isključivanje piksela) | 35 ms |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Dizajniran za produktivan rad u malim poduzećima
Prijenosno računalo od 39,60 cm (15,6") s robusnim kućištem, velikim zaslonom omjera 16:10 i numeričkom tipkovnicom za produktivniji rad.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro 64-bitni
- Intel Core i5-1334U (12 MB predmemorije)
- 39,6 cm (15,6") Full HD 1920 x 1080 IPS
- 8 GB DDR5 SDRAM-a (1 x 8) i 512 GB SSD-a
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)