Dell Notebook Pro 16 PC16255 40.6 cm (16 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 5 340 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD Nije
- Kataloški br:
- 3413611 - 62
- Oznaka:
- DFT4N
- EAN:
- 5397184952313
- Kataloški br:
- 3413611 - 62
- Oznaka:
- DFT4N
- EAN:
- 5397184952313
Dell Notebook Pro 16 PC16255 40.6 cm (16 palac) WUXGA AMD Ryzen AI 5 340 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz AMD Nije
3,870.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,870.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS
- AMD Ryzen AI 5
- 340
- Broj procesorskih jezgri: 6 x maks. 4.8 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM512 GB SSD;AMD Radeon;840M;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Pro 16 PC16255 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 5 |
| Procesor / model | 340 |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 22 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | platinasta |
| Širina | 358 mm |
| Visina | 2.08 mm |
| Dubina | 251.8 mm |
| Težina | 1.94 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Softver uključen u isporuku | Aktivirajte svoj Microsoft 365 za 30-dnevnu probnu verziju |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 6 x 3.4 GHz / max. 4.8 GHz |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Serija grafičke kartice | AMD Radeon |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Model grafičke kartice | 840M |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Baterijski napon | 11.7 V |
| Snaga punjenja (maks.) | 65 W |
| Snaga punjenja (min.) | 45 W |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Numerička tastatura | da |
| Nereflektujući ekran | da |
| Prepoznavanje lica | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Rezolucija prednje kamere (numarička) | 2.07 MP |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 0 - 95 % |
| Rezolucija prednje kamere | 1920 x 1080 piksel |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | -15,2 - 10668 m |
| Opseg boja | 45 % |
| Vreme punjenja baterije | 4 h |
| Potres u stanju rada | 140 G |
| Snaga zvučnika | 2.5 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| DC ulazni priključak | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| MIMO | da |
| Brzina video capturing-a | 30 fps |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Vibracije (uključeno) | 0.66 G |
| USB napajanje | da |
| Kamera sa poklopcem za privatnost | da |
| PowerShare | da |
| Broj USB portova sa PowerShare podrškom | 1 |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Brzina prenosa podataka memorije | 5600 MT/s |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Holov senzor | da |
| Broj USB4 Gen 3x2 portova | 2 |
| Osnovna snaga procesora | 15 W |
| Maksimalna turbo snaga | 54 W |
| Ukupne performanse procesora do | 59 TOPs |
| NPU performanse do | 50 TOPs |
| Taster Kopilot | da |
| Težina baterije | 210 g |
| Napon baterije | 11.7 V |
| Brzo punjenje | da |
| Visina (spreda) | 1.89 cm |
| Visina (pozadi) | 2.08 cm |
| Dozvoljena nadmorska visina | -15,2 - 3048 m |
| Radni opseg vlažnosti | 0 - 90 % |
| Broj mikrofona | 2 |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -40 - 65 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 55 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Skorak naprijed u profesionalnim prijenosnim računalima od vodećeg svjetskog dobavljača komercijalnih AI računala. Spadaju među najtanja, najlakša i najtiša računala u svojoj klasi, izuzetno su izdržljiva i mogu izdržati dvostruko više padova od drugih računala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro 64-bitni
- AMD Ryzen AI 5 340 (22 MB predmemorije, 3,4 GHz)
- 40,6 cm (16") Full HD+ 1920 x 1200 IPS
- 16 GB DDR5 SDRAM (1 x 16) i 512 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)