Dell Notebook Pro 16 Plus PB16250 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 236V 16 GB RAM 512 GB SSD nje
- Kataloški br:
- 3413617 - 62
- Oznaka:
- XTJWG
- EAN:
- 5397184950234
- Kataloški br:
- 3413617 - 62
- Oznaka:
- XTJWG
- EAN:
- 5397184950234
Dell Notebook Pro 16 Plus PB16250 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) 236V 16 GB RAM 512 GB SSD nje
4,090.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,090.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2)
- 236V
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 4.7 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5X512 GB SSD;Intel Arc™ Graphics;130V;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Pro 16 Plus PB16250 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 (Series 2) |
| Procesor / model | 236V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 2.1 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 8 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ Thunderbolt 4 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | aluminij boja |
| Širina | 358 mm |
| Visina | 21.4 mm |
| Dubina | 251.4 mm |
| Težina | 1.84 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Softver uključen u isporuku | Aktivirajte svoj Microsoft 365 za 30-dnevnu probnu verziju |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 8 x 2.1 GHz / max. 4.7 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Serija grafičke kartice | Intel Arc™ Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Model grafičke kartice | 130V |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Aluminij |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Baterijski napon | 11.7 V |
| Snaga punjenja (maks.) | 100 W |
| Snaga punjenja (min.) | 27 W |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Numerička tastatura | da |
| Nereflektujući ekran | da |
| Prepoznavanje lica | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Rezolucija prednje kamere (numarička) | 2.07 MP |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 0 - 95 % |
| Rezolucija prednje kamere | 1920 x 1080 piksel |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | -15,2 - 10668 m |
| Opseg boja | 45 % |
| Potres u stanju rada | 110 G |
| Snaga zvučnika | 2.5 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Čitač pametne kartice | da |
| Brzina video capturing-a | 30 fps |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Maksimalan udar u isključenom stanju | 160 G |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Vibracije (isključeno) | 1.3 G |
| Vibracije (uključeno) | 0.66 G |
| Integrisani čitač kartica | da |
| USB napajanje | da |
| Kamera sa poklopcem za privatnost | da |
| PowerShare | da |
| Broj USB portova sa PowerShare podrškom | 1 |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Brzina prenosa podataka memorije | 8533 MT/s |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Prihvatljivost platforme Intel® vPro™ | da |
| Indikator punjenja baterije | da |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | da |
| Jezgra većih performansi | 4 |
| Osnovna snaga procesora | 17 W |
| Maksimalna turbo snaga | 37 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 2.1 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 4.7 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| Ukupne performanse procesora do | 97 TOPs |
| NPU performanse do | 40 TOPs |
| E-jezgra male potrošnje | 4 |
| Maksimalna turbo frekvencija E-jezgra male potrošnje | 3.5 GHz |
| Osnovna frekvencija E-jezgra male potrošnje | 2100 MHz |
| Taster Kopilot | da |
| Performanse grafičkog procesora do | 53 TOPs |
| Težina baterije | 220 g |
| Napon baterije | 11.7 V |
| Brzo punjenje | da |
| Visina (spreda) | 1.99 cm |
| Visina (pozadi) | 2.06 cm |
| Dozvoljena nadmorska visina | -15,2 - 3048 m |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 90 % |
| Broj mikrofona | 2 |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -40 - 65 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 55 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Korak naprijed u skalabilnim performansama, suradnji i povezivosti za AI računala u elegantnom, robusnom aluminijskom dizajnu. Konfigurabilno rješenje za individualne potrebe različitih profesija.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro 64-bitni
- Intel Core Ultra 5 236V (8 MB predmemorije)
- 40,6 cm (16") Full HD+ 1920 x 1200 IPS
- 16 GB LPDDR5x SDRAM i 512 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)