Dell Notebook radna stanica Pro Max 16 Premium 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 265H 32 GB RAM 1 TB SSD nje
- Kataloški br:
- 3454921 - 62
- Oznaka:
- 6P2GT
- EAN:
- 5397184966181
- Kataloški br:
- 3454921 - 62
- Oznaka:
- 6P2GT
- EAN:
- 5397184966181
Dell Notebook radna stanica Pro Max 16 Premium 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 265H 32 GB RAM 1 TB SSD nje
13,145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13,145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- Intel® Core™ Ultra 7
- 265H
- Broj procesorskih jezgri: 16 x maks. 5.3 GHzRadna memorija: 32 GB;LPDDR5X1 TB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook radna stanica |
| Model | Pro Max 16 Premium |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265H |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 265H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 1.7 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.3 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 353.8 mm |
| Visina | 2.08 mm |
| Dubina | 240.3 mm |
| Težina | 2.19 kg |
| Softver uključen u isporuku | Aktivirajte svoj Microsoft 365 za 30-dnevnu probnu verziju |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 16 x 1.7 GHz / max. 5.3 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter (model) | RTX PRO 2000 Blackwell |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Rezolucija prednje kamere | 8 Megapiksela |
| Područje primjene | ured |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Baterijski napon | 11.7 V |
| Snaga punjenja (maks.) | 100 W |
| Snaga punjenja (min.) | 100 W |
| Snaga | 165 W |
| Snaga napajanja | 165 W |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| ne | |
| da | |
| 0 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 0 - 95 % | |
| 2560 x 1440 piksel | |
| -15,2 - 10668 m | |
| 100 % | |
| 3 h | |
| 110 G | |
| 4 | |
| ne | |
| da | |
| 30 fps | |
| da | |
| 160 G | |
| da | |
| 1.3 G | |
| 0.66 G | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 8400 MT/s | |
| 1 TB | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 8 | |
| 6 | |
| 28 W | |
| 115 W | |
| 2.2 GHz | |
| 4.5 GHz | |
| 5.3 GHz | |
| da | |
| da | |
| 97 TOPs | |
| 13 TOPs | |
| 2 | |
| 2.5 GHz | |
| 700 MHz | |
| da | |
| 2 | |
| 75 TOPs | |
| 351 g | |
| da | |
| 2.08 cm | |
| 2.08 cm | |
| -15,2 - 3048 m | |
| 10 - 90 % | |
| -40 - 65 °C | |
| 1 | |
| da | |
| 96 Wh | |
| da | |
| 35 ms | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Nezaustavljiva sila. Moderan dizajn
Oslobodite svoju kreativnost s tankim, laganim 16-inčnim prijenosnim računalom koje bez napora rješava bilo koji zadatak zahvaljujući iznimnom trajanju baterije, Intel® Core™ Ultra procesorima, NVIDIA grafiki i naprednoj umjetnoj inteligenciji na uređaju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro 64-bitni
- Intel Core Ultra 7 265H (24 MB predmemorije)
- 40,6 cm (16") Full HD+ 1920 x 1200 WVA, NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell (8 GB GDDR7)
- 32 GB LPDDR5x SDRAM-a i 1000 GB SSD-a
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)