Dell P1425 LED zaslon
- Kataloški br:
- 3402397 - 62
- Oznaka:
- DELL-P1425
- EAN:
- 5397184962565
- Kataloški br:
- 3402397 - 62
- Oznaka:
- DELL-P1425
- EAN:
- 5397184962565
Dell P1425 LED zaslon
925.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
925.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 35.6 cm (14 palac) WUXGA, 1920 x 1200 piksel;Vrijeme reakcije: 7 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): B (A - G)Sučelja:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1200 piksel |
| Zaslon (cm) | 35.57 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Format slike | 16:10 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Vrijeme reakcije | 7 ms |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1500 : 1 |
| Boja | srebrna |
| Potrošnja energije StandBy | 0.3 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Širina | 315.1 mm |
| Visina | 223.5 mm |
| Dubina | 14.7 mm |
| Težina | 1.3 |
| dim. | (Š x V x D) 315.1 x 223.5 x 14.7 mm |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Područje primjene | home |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Klasa energetske učinkovitosti | B (A - G) |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Razlučivost zaslona | WUXGA (1920 x 1200 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 5.4 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 4.6 mm |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Visina uređaja (bez postolja) | 223.5 mm |
| Tip | Vanjski |
| Nereflektujući ekran | da |
| Uključeno postolje | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Izlaz za slušalice | ne |
| Težina (bez stalka) | 570 g |
| Širina (bez stalka) | 315.1 mm |
| Broj USB portova | 2 |
| Rupe za zaključavanje kablom | ne |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 90 % |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | 0 - 12192 m |
| VESA montaža | da |
| Podešavanje visine | ne |
| NVIDIA G-SYNC | ne |
| Ugrađeno USB čvorište | da |
| Broj uzvodnih portova | 2 |
| Ugrađeni zvučnici | ne |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 100 % |
| AMD FreeSync | ne |
| OSD ekran | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Horizontalni frekventni opseg | 30 - 118 kHz |
| Broj uzvodnih USB Tip-C portova | 2 |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 5 kWh |
| HDMI | ne |
| HDCP | da |
| Dozvoljena nadmorska visina | 0 - 5000 m |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 90 % |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -20 - 60 °C |
| Težina paketa | 1.24 kg |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
| Širina rama (bočno) | 5.95 mm |
| Širina rama (gore) | 1.36 cm |
| Širina rama (dole) | 2.14 cm |
| Ugrađena kamera | ne |
| Podešavanje nagiba | da |
| Vertikalni frekventni opseg | 56 - 60 Hz |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 30.2 cm |
| Potrošnja energije (maks.) | 7 W |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 18.9 cm |
Opis
Opis
Povećajte svoju produktivnost u pokretu s ovim svestranim prijenosnim monitorom od 35,56 cm (14").
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 35,6 cm (14") WUXGA 1920 x 1200 Edge LED IPS, 7 ms, 16:10, 400 cd/m², 1500:1, USB
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)