Dell P2725H LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 68.6 cm (27 palac) 1920 x 1200 piksel 16:9 5 ms HDMI™, Dis
- Kataloški br:
- 3308120 - 62
- Oznaka:
- DELL-P2725H
- EAN:
- 5397184821749
- Kataloški br:
- 3308120 - 62
- Oznaka:
- DELL-P2725H
- EAN:
- 5397184821749
Dell P2725H LED zaslon Energetska učinkovitost 2021 D (A - G) 68.6 cm (27 palac) 1920 x 1200 piksel 16:9 5 ms HDMI™, Dis
700.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
700.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) Full HD, 1920 x 1200 piksel;Vrijeme reakcije: 5 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): D (A - G)Sučelja: HDMI™, DisplayPort, VGA, USB-B, USB 3.2 (gen. 1), USB-C®;Flicker Free tehnologija, redukcija plavog svjetla, podesiva visina, pivot funkcija, nagibni, okreće se na format portreta (pivot), VESA nosač 100 x 100 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1200 piksel |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 1500 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1500 : 1 |
| Gustoća piksela (ppi) | 81.57 |
| Razmak piksela | 0.31 mm |
| Boja | crna srebrna |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort VGA USB-B USB 3.2 (gen. 1) USB-C® |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Određene značajke | Flicker Free tehnologija redukcija plavog svjetla podesiva visina pivot funkcija nagibni okreće se na format portreta (pivot) VESA nosač 100 x 100 mm |
| Nagibni kut | -5/+21 |
| Podešavanje visine | 150 mm |
| Kut rotacije | 180 ° |
| Zakretni kut | 90 ° |
| Potrošnja energije StandBy | 0.3 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Premaz zaslona | protiv odsjaja (zaštita od odsjaja) |
| Zakrivljeni ekran | ne |
| Širina | 610.6 mm |
| Visina | 384.5 mm |
| Dubina | 192.2 mm |
| Težina | 5.7 kg |
| dim. | (Š x V x D) 610.6 x 384.5 x 192.2 mm |
| Postavljanje položaja zaslona | visina Pivot (rotacija) rotacija nagib |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Vrsta prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje |
| Područje primjene | home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Razlučivost zaslona | Full HD (1920 x 1080 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 15.8 W |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
Opis
Opis
Otkrijte savršenu mješavinu performansi i ekološki osviještenog dizajna s monitorom Dell P2725H. Ovaj 27-inčni LCD monitor s LED pozadinskim osvjetljenjem nudi 1080p Full HD razlučivost, 99% sRGB raspon boja i 16,7 milijuna boja za zapanjujuće vizualno iskustvo. Zaslon protiv refleksije, Dell ComfortView Plus i tehnologija bez treperenja osiguravaju da čak i sati rada ili igranja budu ugodni za oči.
Dizajniran za udobnost i učinkovitost, Dell P2725H ima 3-strani dizajn bez okvira, podesivo postolje i integrirano upravljanje kabelima za radni prostor bez nereda. Nudi svestrane mogućnosti povezivanja uključujući DisplayPort, HDMI, VGA i višestruke USB priključke tako da možete jednostavno povezati sve svoje uređaje.
Predan ekološkoj održivosti, Dell P2725H ima ENERGY STAR certifikat, EPEAT zlatnu ocjenu i izrađen je od stakla bez žive i arsena. Uz Dell P2725H odaberite monitor koji kombinira performanse, udobnost i ekološki prihvatljivost u jednom.
Poboljšana povezanost
Opremljen DisplayPort 1.2, HDMI i VGA sučeljem, ovaj monitor nudi svestrane opcije povezivanja za besprijekornu integraciju u bilo koji radni prostor. USB 3.2 Gen 1 upstream i downstream priključci, kao i USB-C priključak koji podržava do 15 W snage, održavaju sve vaše uređaje povezanima i napunjenima.
Vrhunski vizualni doživljaj
Doživite zapanjujuće slike na 27-inčnom zaslonu s 99% sRGB rasponom boja, 16,7 milijuna boja i Full HD 1080p rezolucijom. 3H antirefleksni premaz tvrdoće u kombinaciji s tehnologijom Dell ComfortView Plus i Flicker-Free osigurava ugodno iskustvo gledanja bez naprezanja očiju.
Ergonomičan dizajn
Ovaj monitor ima 3-strani dizajn bez rubova i podesivo postolje, što omogućuje čist i pojednostavljen radni prostor. Ugrađeno upravljanje kabelima i podrška za VESA sučelje održavaju vaš stol urednim i povećavaju produktivnost i praktičnost.
Ekološki prihvatljiv izbor
Uz ENERGY STAR certifikat, EPEAT zlatnu ocjenu i usklađenost s RoHS standardima, Dell P2725H ekološki je izbor. Njegovo staklo bez žive i arsena naglašava njegovu predanost održivosti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Dizajniran za udobnost i učinkovitost, Dell P2725H ima 3-strani dizajn bez okvira, podesivo postolje i integrirano upravljanje kabelima za radni prostor bez nereda. Nudi svestrane mogućnosti povezivanja uključujući DisplayPort, HDMI, VGA i višestruke USB priključke tako da možete jednostavno povezati sve svoje uređaje.
Predan ekološkoj održivosti, Dell P2725H ima ENERGY STAR certifikat, EPEAT zlatnu ocjenu i izrađen je od stakla bez žive i arsena. Uz Dell P2725H odaberite monitor koji kombinira performanse, udobnost i ekološki prihvatljivost u jednom.
Poboljšana povezanost
Opremljen DisplayPort 1.2, HDMI i VGA sučeljem, ovaj monitor nudi svestrane opcije povezivanja za besprijekornu integraciju u bilo koji radni prostor. USB 3.2 Gen 1 upstream i downstream priključci, kao i USB-C priključak koji podržava do 15 W snage, održavaju sve vaše uređaje povezanima i napunjenima.
Vrhunski vizualni doživljaj
Doživite zapanjujuće slike na 27-inčnom zaslonu s 99% sRGB rasponom boja, 16,7 milijuna boja i Full HD 1080p rezolucijom. 3H antirefleksni premaz tvrdoće u kombinaciji s tehnologijom Dell ComfortView Plus i Flicker-Free osigurava ugodno iskustvo gledanja bez naprezanja očiju.
Ergonomičan dizajn
Ovaj monitor ima 3-strani dizajn bez rubova i podesivo postolje, što omogućuje čist i pojednostavljen radni prostor. Ugrađeno upravljanje kabelima i podrška za VESA sučelje održavaju vaš stol urednim i povećavaju produktivnost i praktičnost.
Ekološki prihvatljiv izbor
Uz ENERGY STAR certifikat, EPEAT zlatnu ocjenu i usklađenost s RoHS standardima, Dell P2725H ekološki je izbor. Njegovo staklo bez žive i arsena naglašava njegovu predanost održivosti.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)