Dell P2725QE LED zaslon
- Kataloški br:
- 3402398 - 62
- Oznaka:
- DELL-P2725QE
- EAN:
- 5397184962497
- Kataloški br:
- 3402398 - 62
- Oznaka:
- DELL-P2725QE
- EAN:
- 5397184962497
Dell P2725QE LED zaslon
1,570.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,570.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 68.6 cm (27 palac) UHD, 3840 x 2160 piksel;Vrijeme reakcije: 8 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: DisplayPort, HDMI™;podesiva visina
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Format slike | 16:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 8 ms |
| Svjetloća | 350 cd/m² |
| Dinamički kontrast | 1500 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 1500 : 1 |
| Boja | crna |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Određene značajke | podesiva visina |
| Nagibni kut | -5/+21 |
| Potrošnja energije StandBy | 0.3 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Mogućnost HDR-a | ne |
| Širina | 612.5 mm |
| Visina | 535.7 mm |
| Dubina | 192.2 mm |
| Težina | 6.23 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 612.5 x 535.7 x 192.2 mm |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | UHD |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 19.6 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 50 mm |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Visina uređaja (bez postolja) | 356.6 mm |
| Tip | Interno |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| WLAN | ne |
| Olovka uključena | ne |
| Nereflektujući ekran | da |
| Uključeno postolje | da |
| Broj RJ-45 priključaka | 1 |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Izlaz za slušalice | ne |
| Težina (bez stalka) | 4.62 kg |
| Širina (bez stalka) | 612.5 mm |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 90 % |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | 5000 - 12191 m |
| Može se montirati na zid | da |
| Ručni daljinski upravljač | ne |
| VESA montaža | da |
| Podešavanje visine | da |
| NVIDIA G-SYNC | ne |
| Ugrađeno USB čvorište | da |
| Broj nizvodnih portova USB tip-A | 3 |
| Broj nizvodnih portova USB tip-C | 1 |
| Ugrađeni zvučnici | ne |
| Podesiva visina (maks.) | 15 cm |
| Pivot | da |
| Horizontalna digitalna frekvencija | 30 - 227 kHz |
| Vertikalna digitalna frekvencija | 48 - 100 Hz |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 99 % |
| AMD FreeSync | ne |
| OSD ekran | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Poboljšani cable management | da |
| USB napajanje | da |
| Vreme odziva (brzo) | 5 ms |
| Adapter napajanja uključen | ne |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| USB električno snabdevanje do | 90 W |
| Broj uzvodnih USB Tip-C portova | 1 |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 26 kWh |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Dozvoljena nadmorska visina | 0 - 5000 m |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 80 % |
| Okretanje | da |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -20 - 60 °C |
| Težina paketa | 9.02 kg |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
| Ugao kružnog kretanja | -90 - 90 ° |
| Širina rama (bočno) | 7.88 mm |
| Širina rama (gore) | 7.88 mm |
| Širina rama (dole) | 1.3 cm |
| Ugrađena kamera | ne |
| Podešavanje nagiba | da |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 59.7 cm |
| Potrošnja energije (maks.) | 200 W |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 33.6 cm |
| Odvojivo postolje | da |
Opis
Opis
Radite produktivno s ovim 2768,58 cm (27") 4K monitorom s opsežnom povezivošću i TÜV Eye Comfort certifikatom s 4 zvjezdice.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 68,6 cm (27") 4K Ultra HD 3840 x 2160 Edge LED IPS, 8 ms, 16:9, 350 cd/m², 1500:1, USB, HDMI, DisplayPort
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)