Dell P3425WE LED zaslon
- Kataloški br:
- 3402404 - 62
- Oznaka:
- DELL-P3425WE
- EAN:
- 5397184962510
- Kataloški br:
- 3402404 - 62
- Oznaka:
- DELL-P3425WE
- EAN:
- 5397184962510
Dell P3425WE LED zaslon
2,020.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,020.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 86.6 cm (34.1 palac) UWQHD, 3440 x 1440 piksel;Vrijeme reakcije: 8 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: DisplayPort, HDMI™;podesiva visina
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 3440 x 1440 piksel |
| Zaslon (cm) | 86.6 cm |
| Zaslon (inči) | 34.1 palac |
| Zaslon (inči) | 34 palac |
| Format slike | 21:9 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 8 ms |
| Svjetloća | 350 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 1500 : 1 |
| Boja | crna |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ |
| Broj 10 Gigabit LAN | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Određene značajke | podesiva visina |
| Nagibni kut | -5/+21 |
| Potrošnja energije StandBy | 0.3 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Zakrivljeni ekran | da |
| Širina | 816 mm |
| Visina | 541.2 mm |
| Dubina | 229.4 mm |
| Težina | 9.38 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 816 x 541.2 x 229.4 mm |
| veličina zaslona | 33 palac - 37 palac |
| Područje primjene | home |
| Razlučivost zaslona | UWQHD |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 86.6 cm (34.1 palac) |
| Razlučivost zaslona | UWQHD (3440 x 1440 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 86.6 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 28.7 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 83 mm |
| Rezolucija prikaza | 3440 x 1440 Pixel |
| Visina uređaja (bez postolja) | 358 mm |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Tip | Interno |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Nereflektujući ekran | da |
| Uključeno postolje | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Izlaz za slušalice | ne |
| Težina (bez stalka) | 6.9 kg |
| Širina (bez stalka) | 816 mm |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 90 % |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | 0 - 12192 m |
| VESA montaža | da |
| Podešavanje visine | da |
| NVIDIA G-SYNC | ne |
| Ugrađeno USB čvorište | da |
| Broj nizvodnih portova USB tip-A | 3 |
| Broj nizvodnih portova USB tip-C | 1 |
| Ugrađeni zvučnici | ne |
| Podesiva visina (maks.) | 15 cm |
| Pivot | da |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 99 % |
| AMD FreeSync | ne |
| OSD ekran | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Poboljšani cable management | da |
| Slika u slici | da |
| USB napajanje | da |
| Horizontalni frekventni opseg | 28 - 151 kHz |
| Vreme odziva (brzo) | 5 ms |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| Dužina kabla DisplayPort | 1.8 m |
| Funkcija „Slika po slika” (PbP) | da |
| 94.17 BTU/h | |
| USB električno snabdevanje do | 90 W |
| Broj uzvodnih USB Tip-C portova | 1 |
| Broj uzvodnih USB Tip-B portova | 1 |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 29 kWh |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Dozvoljena nadmorska visina | 0 - 5000 m |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 80 % |
| Okretanje | da |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -20 - 60 °C |
| Težina paketa | 14.4 kg |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
| Ugao kružnog kretanja | -4 - 4 ° |
| Širina rama (bočno) | 8.85 mm |
| Širina rama (gore) | 8.85 mm |
| Širina rama (dole) | 1.44 cm |
| Ugrađena kamera | ne |
| Podešavanje nagiba | da |
| Vertikalni frekventni opseg | 30 - 100 Hz |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 80 cm |
| Potrošnja energije (maks.) | 200 W |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 33.5 cm |
Opis
Opis
Radite s više fokusa nego ikad prije s ovim impresivnim, zakrivljenim 34-inčnim ultraširokim monitorom koji ima WQHD zaslon, USB-C napajanje do 90 W i RJ45 Ethernet povezivost.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 86,6 cm (34,1") Široki Quad HD 3440 x 1440 Edge LED, 8 ms, 21:9, 350 cd/m², 1500:1, USB, HDMI, DisplayPort
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)