Dell Plus LCD zaslon
- Kataloški br:
- 3637151 - 62
- Oznaka:
- DELL-S3425DW
- EAN:
- 5397184962398
- Kataloški br:
- 3637151 - 62
- Oznaka:
- DELL-S3425DW
- EAN:
- 5397184962398
Dell Plus LCD zaslon
1,515.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,515.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 86.4 cm (34 palac) WQHD, 3440 x 1440 piksel;Vrijeme reakcije: 5 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): F (A - G)Sučelja: ugređeni zvučnici, nagibni, pivot funkcija, podesiva visina, High Dynamic Range (HDR), WQHD rezolucija, VESA nosač 100 x 100 mm, redukcija plavog svjetla, zakrivljen zaslon, Freesync
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LCD zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 3440 x 1440 piksel |
| Zaslon (cm) | 86.4 cm |
| Zaslon (inči) | 34 palac |
| Zaslon (inči) | 34 palac |
| Format slike | 21:9 |
| Panel tehnologija | VA LCD |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Stat. omjer kontrasta | 3000 : 1 |
| Gustoća piksela (ppi) | 109 |
| Razmak piksela | 0.232 mm |
| Boja | srebrna |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Određene značajke | ugređeni zvučnici nagibni pivot funkcija podesiva visina High Dynamic Range (HDR) WQHD rezolucija VESA nosač 100 x 100 mm redukcija plavog svjetla zakrivljen zaslon Freesync |
| Glazbena snaga (maks.) | 10 W |
| Nagibni kut | -5/+21 |
| Podešavanje visine | 130 mm |
| Potrošnja energije StandBy | 0.3 W |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Adaptive-Sync tehnologija | AMD FreeSync Premium |
| Zakrivljeni ekran | da |
| Mogućnost HDR-a | da |
| HDR format | HDR10 |
| Širina | 807.3 mm |
| Visina | 517.2 mm |
| Dubina | 221.8 mm |
| Težina | 9.13 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 807.3 x 517.2 x 221.8 mm |
| veličina zaslona | 33 palac - 37 palac |
| Vrsta prikaza | 21:9 |
| Područje primjene | ured |
| Razlučivost zaslona | WQHD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Zaslon | 86.4 cm (34 palac) |
| Razlučivost zaslona | WQHD (3440 x 1440 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 86.4 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 31 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 116.9 mm |
| Rezolucija prikaza | 3440 x 1440 Pixel |
| HDCP | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Visina uređaja (bez postolja) | 355.8 mm |
| Tip | Interno |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| WLAN | ne |
| Broj zvučnika | 2 |
| Olovka uključena | ne |
| Nereflektujući ekran | da |
| Uključeno postolje | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Izlaz za slušalice | ne |
| Težina (bez stalka) | 6.91 kg |
| Širina (bez stalka) | 807.3 mm |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 90 % |
| Dozvoljena nadmorska visina - Isključeno | 5000 - 12192 m |
| Ručni daljinski upravljač | ne |
| VESA montaža | da |
| Podešavanje visine | da |
| NVIDIA G-SYNC | ne |
| Ugrađeno USB čvorište | da |
| Broj nizvodnih portova USB tip-A | 2 |
| Broj nizvodnih portova USB tip-C | 1 |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Podesiva visina (maks.) | 13 cm |
| Pivot | da |
| Horizontalna digitalna frekvencija | 25 - 200 kHz |
| Vertikalna digitalna frekvencija | 48 - 120 Hz |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 99 % |
| AMD FreeSync | da |
| OSD ekran | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Poboljšani cable management | da |
| Slika u slici | da |
| Vreme odziva (brzo) | 3 ms |
| Adapter napajanja uključen | ne |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| USB električno snabdevanje do | 65 W |
| Vodič za brzi početak | da |
| DCI-P3 gama boja | 95 % |
| Broj uzvodnih USB Tip-C portova | 1 |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 31 kWh |
| Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati | 40 kWh |
| HDMI | da |
| Dozvoljena nadmorska visina | 0 - 5000 m |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 80 % |
| Okretanje | ne |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -20 - 60 °C |
| Težina paketa | 14.9 kg |
| Plug and Play (podrška za automatsko prepoznavanje uređaja) | da |
| Ugao kružnog kretanja | -4 - 4 ° |
| Širina rama (bočno) | 8.29 mm |
| Širina rama (gore) | 8.25 mm |
| Širina rama (dole) | 1.38 cm |
| Ugrađena kamera | ne |
| Podešavanje nagiba | da |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 79.7 cm |
| Potrošnja energije (maks.) | 175 W |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 33.4 cm |
| Odvojivo postolje | da |
Opis
Opis
Dell 34 Plus USB-C monitor S3425DW ima 34-inčni zakrivljeni zaslon koji poboljšava produktivnost i pruža impresivno iskustvo gledanja. S izvornom rezolucijom od 3440 x 1440 i omjerom kontrasta od 3000:1, oštre i živopisne slike oživljavaju, bilo da se radi o poslu ili zabavi. Monitor sadrži tehnologije poput AMD FreeSync Premium za glatkiji prikaz slike i Low Blue Light tehnologiju za ublažavanje naprezanja očiju tijekom dulje upotrebe. Ovaj monitor ima integrirani USB 3.2 Gen 1/USB-C hub za jednostavno povezivanje i napajanje do 65 W, što korisnicima omogućuje optimizaciju radnog prostora. S prilagodljivim podešavanjem visine i nagiba, nudi ergonomsku udobnost za sve korisnike. Njegov dizajn uključuje ultra tanki okvir i sustav upravljanja kabelima koji kombinira funkcionalnost s elegantnom estetikom, što ga čini izvrsnim izborom za bilo koju konfiguraciju stolnog računala.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 86,4 cm (34") 4K Ultra HD 3840 x 2160 Edge LED VA
- 5 ms, 21:9, 300 cd/m², 3000:1
- USB, HDMI
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)