Delock 89910 niskonaponski utični konektor ženski, ugradbeni 5.5 mm 2.1 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3381306 - 62
- Oznaka:
- 89910
- EAN:
- 4043619899104
- Kataloški br:
- 3381306 - 62
- Oznaka:
- 89910
- EAN:
- 4043619899104
Delock 89910 niskonaponski utični konektor ženski, ugradbeni 5.5 mm 2.1 mm 1 kom.
14.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 5.5 mm
- 2.1 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivna struja | 3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 3 A |
| Proizvođač-br. dijela | 89910 |
| Tip | 89910 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Unutarnji-Ø | 2.1 mm |
| Priključak | lem |
| Tip priključka | DC (struja) |
| Nazivni napon | 16 V/DC |
| Vanjski Ø | 5.5 mm |
| Konstrukcija | ženski, ugradbeni |
| Duljina tijela | 9.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | niskonaponski utični konektor |
Opis
Opis
Opis
Ova DC panelna utičnica tvrtke Delock koristi se za kabliranje ili instalaciju, npr. B. u kućište ili uređaj za napajanje.
Tehnički podaci
Priključci:
1 x DC 5,5 x 2,1 x 9,5 mm utičnica>
3 x lemljeni spoj
Radni napon 16 V DC
Struja: max 3 A
Plastično kućište: PBT
Pin: poniklani bakar
Vrsta navoja: M8*P0.75
Dubina ugradnje oko 15,5 mm
Vidljiva visina kada je ugrađena: cca 5,7 mm
specifikacija priključka za napajanje
Masa:
unutarnji: ø 2,1 mm
izvana: ø 5,5 mm
Dubina: cca 9,5 mm
sadržaj paketa
DC utičnica na ploči
Pakiranje
Vrećica koja se može ponovno zatvoriti
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.