Delock 89913 niskonaponski utični konektor utikač, ugradni 5.5 mm 2.1 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3381312 - 62
- Oznaka:
- 89913
- EAN:
- 4043619899135
- Kataloški br:
- 3381312 - 62
- Oznaka:
- 89913
- EAN:
- 4043619899135
Delock 89913 niskonaponski utični konektor utikač, ugradni 5.5 mm 2.1 mm 1 kom.
22.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
22.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 5.5 mm
- 2.1 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivna struja | 2 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 2 A |
| Proizvođač-br. dijela | 89913 |
| Tip | 89913 |
| Duljina kabela | 0.009 m |
| Izvedba | adapter |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Unutarnji-Ø | 2.1 mm |
| Priključak | lemni |
| Tip priključka | DC (struja) |
| Nazivni napon | 18 V/DC |
| Vanjski Ø | 5.5 mm |
| Konstrukcija | utikač, ugradni |
| Duljina tijela | 9.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | niskonaponski utični konektor |
Opis
Opis
Opis
Ovaj DC konektor tvrtke Delock služi za lemljenje kabela i može se koristiti za spajanje raznih uređaja s 5,5 x 2,1 mm DC utičnicom. Vijčani spoj na utikaču osigurava čvrstu vezu s odgovarajućim DC utičnicama tvrtke Delock, npr. B. Članak 89911.
Tehnički podaci
Priključci:
1 x DC 5,5 x 2,1 x 9,5 mm utikač>
1 x lemljeni spoj
Izolacijski otpor: 100 MΩ / min (500 V DC)
Napon: max 18 V
Struja: max 2 A
Dužina oko 39,5 mm
Promjer: cca 10,6 mm
specifikacija priključka za napajanje
Masa:
unutarnji: ø 2,1 mm
izvana: ø 5,5 mm
Dužina oko 9,5 mm
Zahtjevi za sustav
Slobodna DC utičnica 5,5 x 2,1 x 9,5 mm
sadržaj paketa
DC konektori
Pakiranje
Vrećica koja se može ponovno zatvoriti
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.