Delock 90655 90655 Broj polova (broj): 9, 3 1 kom.
- Kataloški br:
- 3384094 - 62
- Oznaka:
- 90655
- EAN:
- 4043619906550
- Kataloški br:
- 3384094 - 62
- Oznaka:
- 90655
- EAN:
- 4043619906550
Delock 90655 90655 Broj polova (broj): 9, 3 1 kom.
37.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
37.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Broj polova (broj): 9, 3
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Broj polova | 9 3 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 90655 |
| Promjer | 10 mm |
| Širina | 20 mm |
| Visina | 34 mm |
| Dužina | 48 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Temperaturni opseg | -40 °C - +70 °C |
| Tip | 90655 |
| Tip priključka | spojnica |
Opis
Opis
Opis
S ovim Delockovim adapterom terminalnog bloka možete spojiti žice s ogoljenim krajevima. Pogodan je za serijsku komunikaciju podataka, npr. B. za povezivanje uređaja s odgovarajućim sučeljima, kao što su računala, mikrokontroleri ili industrijske kontrole.
zaštita kroz stanovanje
Plastično kućište štiti tiskanu ploču od prljavštine i oštećenja.
Vlačno rasterećenje
Integrirano rasterećenje zatezanja fiksira kabel u kućištu.
Tehnički podaci
Priključci:
1 x Serial D-Sub 9 utičnica s vijcima
1 x 3 pinski terminalni blok
D-Sub 9: CD(1), RXD(2), TXD(3), DTR(4), GND(5), DSR(6), RTS(7), CTS(8), RI(9)
Priključni blok: RXD (2), TXD (3), GND (5)
korak: 3,81 mm
Može se koristiti za žice presjeka od 26 do 18 AWG
Za promjer kabela: 10 mm
Radna temperatura: -40 °C – 70 °C
Dimenzije (DxŠxV): cca 48 x 20 x 34 mm
sadržaj paketa
Adapter
1 x rasterećenje naprezanja
2 x vijak za zaključavanje
Pakiranje
Vrećica koja se može zatvoriti
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.