Delock DisplayPort priključni kabel DisplayPort utikač 2 m crna 85910 8K UHD, pozlaćeni kontakti, trostruko zaštićen Dis
- Kataloški br:
- 3379023 - 62
- Oznaka:
- 85910
- EAN:
- 4043619859108
- Kataloški br:
- 3379023 - 62
- Oznaka:
- 85910
- EAN:
- 4043619859108
Delock DisplayPort priključni kabel DisplayPort utikač 2 m crna 85910 8K UHD, pozlaćeni kontakti, trostruko zaštićen Dis
59.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
59.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DisplayPort kabel |
| Tip priključka | DisplayPort |
| Izvedba | priključni kabel |
| Način povezivanja | DisplayPort na DisplayPort |
| Priključci | DisplayPort utikač |
| DisplayPort verzija | DisplayPort 1.4 |
| Vrsta priključka | ravan |
| Razlučivost (maks.) | UHD 8K @ 60 Hz |
| Videorezolucija | 7680 x 4320 Pixel |
| Duljina kabela | 2 m |
| Boja | crna |
| Određene značajke kabela | 8K UHD pozlaćeni kontakti trostruko zaštićen |
| Tok signala | jednosmjerno (A→B) |
| Primjena kabela | televizor, monitor |
| Oblik | okrugli |
| Materijal unutranjeg vodiča | bakar |
| AWG | 30 AWG |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| 3 | |
| da | |
| 7.5 mm |
Opis
Opis
Ovaj certificirani DisplayPort kabel tvrtke Delock koristi se za povezivanje uređaja s DisplayPort sučeljem, kao što su: B. ekrane, projektore ili televizore, na PC ili prijenosno računalo. Podržavajući maksimalnu propusnost od 32,4 Gbps, sadržaj se može reproducirati u rezolucijama do 8K Ultra HD (7680 x 4320 @ 60 Hz). Visokokvalitetni, trostruko oklopljeni kabel također značajno poboljšava kvalitetu audio prijenosa zahvaljujući brzini uzorkovanja do 1536 kHz.
Tanak konektor
Zahvaljujući nedostatku funkcije snap-in, konektori su nešto tanji od normalnih DisplayPort konektora, tako da se nekoliko priključaka može koristiti istovremeno radi uštede prostora. Osim toga, utikači se mogu lakše izvaditi iz teško dostupnih DisplayPort utičnica, npr. B. na stražnjoj strani monitora.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Tanak konektor
Zahvaljujući nedostatku funkcije snap-in, konektori su nešto tanji od normalnih DisplayPort konektora, tako da se nekoliko priključaka može koristiti istovremeno radi uštede prostora. Osim toga, utikači se mogu lakše izvaditi iz teško dostupnih DisplayPort utičnica, npr. B. na stražnjoj strani monitora.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Priključci:
- 1 x DisplayPort konektor>
- 1 x DisplayPort konektor
- DisplayPort 1.4 specifikacija
- Ranije kompatibilan s DisplayPort 1.3, 1.2 i 1.1
- DisplayPort® DP 8K certificirani kabel
- Pin 20 nije spojen
- Presjek žice: 30 AWG
- Promjer kabela: cca 7,5 mm
- bakreni kabel
- Trostruko oklopljeni kabel
- pozlaćeni kontakti
- Prijenos audiosignala i videosignala
- brzina prijenosa podataka do 32,4 Gbps
- Razlučivost do:
- Monitor s podrškom za DSC:
- 7680 x 4320 @ 60 Hz
- 5120 x 2880 @ 120 Hz
- 3840 x 2160 @ 240 Hz
- Monitor bez DSC podrške:
- 7680 x 4320 @ 30 Hz
- 5120 x 2880 @ 60 Hz
- 3840 x 2160 @ 120 Hz
- (ovisno o sustavu i povezanom hardveru)
- Podržava Display Stream Compression 1.2 (DSC)
- Podržava HDR
- Podržava HDCP 1.4 i 2.2
- Podržava HBR3 (8,1 Gbps) brzinu prijenosa podataka
- Do 32 audio kanala za zvučnike
- Brzina uzorkovanja zvuka do 1536 kHz
- Podržava uzorkovanje boja u formatima 4:4:4, 4:2:2 i 4:2:0
- Boja: crna
- Duljina uključujući priključke: cca 2 m
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)