Delock DisplayPort priključni kabel DisplayPort utikač 3 m crna 80622 8K UHD, pozlaćeni kontakti, trostruko zaštićen Dis
- Kataloški br:
- 3380592 - 62
- Oznaka:
- 80622
- EAN:
- 4043619806225
- Kataloški br:
- 3380592 - 62
- Oznaka:
- 80622
- EAN:
- 4043619806225
Delock DisplayPort priključni kabel DisplayPort utikač 3 m crna 80622 8K UHD, pozlaćeni kontakti, trostruko zaštićen Dis
56.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
56.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DisplayPort kabel |
| Tip priključka | DisplayPort |
| Izvedba | priključni kabel |
| Način povezivanja | DisplayPort na DisplayPort |
| Priključci | DisplayPort utikač |
| DisplayPort verzija | DisplayPort 1.4 |
| Vrsta priključka | ravan |
| Razlučivost (maks.) | UHD 8K @ 60 Hz |
| Videorezolucija | 7680 x 4320 Pixel |
| Frekvencija (maks.) | 240 Hz |
| Duljina kabela | 3 m |
| Boja | crna |
| Određene značajke kabela | 8K UHD pozlaćeni kontakti trostruko zaštićen |
| Tok signala | jednosmjerno (A→B) |
| Primjena kabela | televizor, monitor |
| Oblik | okrugli |
| Materijal unutranjeg vodiča | bakar |
| AWG | 30 AWG |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| frekvencija slike | 240 Hz |
| 3 | |
| 1 Stück(e) | |
| 32 Kanäle | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 6 mm | |
| da |
Opis
Opis
Ovaj kabel tvrtke Delock koristi se za povezivanje uređaja s DisplayPort sučeljem, kao što su: B. ekrane ili televizore, na PC ili prijenosno računalo.
8K rezolucija i HDR podrška
Podržavajući maksimalnu propusnost od 32,4 Gbps, sadržaj se može reproducirati u rezolucijama do 8K Ultra HD (7680 x 4320 @ 60 Hz).
Zahvaljujući HDR podršci, boje se prikazuju realistično s impresivnom dubinom, a svjetlina i kontrast slike optimalno se reproduciraju.
Elegantno metalno kućište
Vizualno, kabel impresionira svojim elegantnim metalnim kućištima na utikačima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
8K rezolucija i HDR podrška
Podržavajući maksimalnu propusnost od 32,4 Gbps, sadržaj se može reproducirati u rezolucijama do 8K Ultra HD (7680 x 4320 @ 60 Hz).
Zahvaljujući HDR podršci, boje se prikazuju realistično s impresivnom dubinom, a svjetlina i kontrast slike optimalno se reproduciraju.
Elegantno metalno kućište
Vizualno, kabel impresionira svojim elegantnim metalnim kućištima na utikačima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Priključci:
- 2 x DisplayPort konektora
- DisplayPort 1.4 specifikacija
- Ranije kompatibilan s DisplayPort 1.3, 1.2 i 1.1
- Pin 20 nije spojen
- konektori s metalnim kućištem
- Presjek žice: 30 AWG
- Promjer kabela: cca 6 mm
- bakreni kabel
- Trostruko oklopljeni kabel
- pozlaćeni kontakti
- Završna obrada konektora: pozlaćena
- Prijenos audiosignala i videosignala
- brzina prijenosa podataka do 32,4 Gbps
- Razlučivost do:
- Monitor s podrškom za DSC:
- 7680 x 4320 @ 60 Hz
- 3840 x 2160 @ 240 Hz
- Monitor bez DSC podrške:
- 7680 x 4320 @ 30 Hz
- 3840 x 2160 @ 120 Hz
- (ovisno o sustavu i povezanom hardveru)
- Podržava Display Stream Compression 1.2 (DSC)
- Podržava HDR10
- Podržava HDCP 1.4 i 2.3
- Podržava HBR3 (8,1 Gbps) brzinu prijenosa podataka
- Do 32 audio kanala za zvučnike
- Brzina uzorkovanja zvuka do 1536 kHz
- Podržava uzorkovanje boja u formatima 4:4:4, 4:2:2 i 4:2:0
- Boja: crna
- Duljina uključujući priključke: cca 3 m
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)