Delock HDMI priključni kabel HDMI A utikač 1.5 m crna 83738 pozlaćeni kontakti, 4K UHD, sukani HDMI kabel
- Kataloški br:
- 3378734 - 62
- Oznaka:
- 83738
- EAN:
- 4043619837380
- Kataloški br:
- 3378734 - 62
- Oznaka:
- 83738
- EAN:
- 4043619837380
Delock HDMI priključni kabel HDMI A utikač 1.5 m crna 83738 pozlaćeni kontakti, 4K UHD, sukani HDMI kabel
42.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | HDMI kabel |
| Tip priključka | HDMI |
| Izvedba | priključni kabel |
| Način povezivanja | HDMI-A na HDMI-A |
| Priključci | HDMI A utikač |
| Vrsta priključka | ravan |
| Verzija kabela | HDMI High Speed s Ethernetom |
| Videorezolucija | 3840 x 2160 Pixel |
| Frekvencija (maks.) | 30 Hz |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Boja | crna |
| Određene značajke kabela | pozlaćeni kontakti 4K UHD sukani |
| Tok signala | jednosmjerno (A→B) |
| Primjena kabela | televizor, monitor |
| Oblik | okrugli |
| Materijal unutranjeg vodiča | bakar |
| AWG | 28 AWG |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Težina | 0.114 |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| 7.3 mm | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
High Speed HDMI s Ethernet kabelom iz Delocka kombinira brzi prijenos podataka, kao i audio/video i Ethernet vezu u jednom. Koristi se na primjer za: B. povezivanje DVD ili Blu-ray uređaja s televizorom ili s monitora na osobno ili prijenosno računalo. Kabel također podržava 4K Ultra HD rezolucije, pod uvjetom da su svi povezani uređaji kompatibilni.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Priključci:
- 1 x HDMI-A 19-pinski konektor>
- 1 x HDMI-A 19-pinski konektor
- High Speed HDMI sa Ethernet (HEC) specifikacijom
- Presjek žice: 28 AWG
- Promjer kabela: cca 7,3 mm
- Kabelska linija: upletena
- bakreni kabel
- pozlaćeni kontakti
- Prijenos audiosignala i videosignala
- brzina prijenosa podataka do 10,2 Gb/s
- Razlučivost do 3840 x 2160 @ 30 Hz (ovisno o sustavu i povezanom
- Hardver)
- 3D podrška do 1080p u dva video streama sa 60 sličica u sekundi svaki
- Brzina osvježavanja do 120 Hz
- Uključuje novi Audio Return Channel (ARC)
- Koristi nove proširene prostore boja za predstavljanje digitalnih fotografija
- Podržava Dolby® TrueHD i DTS-HD Master Audio™
- Za živopisnije i prirodnije boje
- Boja: crna
- Duljina bez priključaka: cca 1,5 m
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)