Delock HDMI priključni kabel HDMI A utikač 15 m crna 84037 8K UHD, pozlaćeni kontakti HDMI kabel
- Kataloški br:
- 3379132 - 62
- Oznaka:
- 84037
- EAN:
- 4043619840373
- Kataloški br:
- 3379132 - 62
- Oznaka:
- 84037
- EAN:
- 4043619840373
Delock HDMI priključni kabel HDMI A utikač 15 m crna 84037 8K UHD, pozlaćeni kontakti HDMI kabel
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | HDMI kabel |
| Tip priključka | HDMI |
| Izvedba | priključni kabel |
| Način povezivanja | HDMI-A na HDMI-A |
| Priključci | HDMI A utikač |
| Vrsta priključka | ravan |
| Verzija kabela | HDMI High Speed |
| Razlučivost (maks.) | UHD 8K @ 60 Hz |
| Videorezolucija | 7680 x 4320 Pixel |
| Frekvencija (maks.) | 144 Hz |
| Duljina kabela | 15 m |
| Boja | crna |
| Određene značajke kabela | 8K UHD pozlaćeni kontakti |
| Tok signala | jednosmjerno (A→B) |
| Primjena kabela | televizor, monitor |
| Oblik | okrugli |
| Materijal unutranjeg vodiča | staklena vlakna |
| Priključak A | muški konektor HDMI |
| Priključak B | muški konektor HDMI |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Brzina prijenosa | 48 Gbit/s |
| 1 Stück(e) | |
| da | |
| 5.4 mm |
Opis
Opis
Ovaj kabel tvrtke Delock koristi se za povezivanje uređaja s HDMI sučeljem, kao što su: B. ekrane ili televizore, na PC ili prijenosno računalo. Ovaj aktivni optički kabel je posebno tanak i može prenositi signale na velike udaljenosti bez gubitaka.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Priključci:
- 1 x HDMI-A konektor>
- 1 x HDMI-A konektor
- High Speed HDMI specifikacija
- optički kabel s niskim slabljenjem signala
- Nema utjecaja elektromagnetskih smetnji
- Promjer kabela: cca 5,4 mm
- pozlaćeni kontakti
- Fiksni smjer signala
- Prijenos audiosignala i videosignala
- brzina prijenosa podataka do 48 Gbps
- Razlučivost do:
- 7680 x 4320 @ 60 Hz
- 3840 x 2160 @ 144 Hz
- (ovisno o sustavu i povezanom hardveru)
- Podržava HDR
- Podržava HDCP 1.4 i 2.2
- Podržava ARC (Audio Return Channel)
- Boja: crna
- Duljina uključujući priključke: cca 15 m
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)