Delock HDMI priključni kabel HDMI A utikač 1.5 m crna 84967 4K UHD, pozlaćeni kontakti, trostruko zaštićen, sukani HDMI
- Kataloški br:
- 3379240 - 62
- Oznaka:
- 84967
- EAN:
- 4043619849673
- Kataloški br:
- 3379240 - 62
- Oznaka:
- 84967
- EAN:
- 4043619849673
Delock HDMI priključni kabel HDMI A utikač 1.5 m crna 84967 4K UHD, pozlaćeni kontakti, trostruko zaštićen, sukani HDMI
55.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
55.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | HDMI kabel |
| Tip priključka | HDMI |
| Izvedba | priključni kabel |
| Način povezivanja | HDMI-A na HDMI-A |
| Priključci | HDMI A utikač |
| Vrsta priključka | ravan |
| Verzija kabela | HDMI High Speed s Ethernetom |
| Razlučivost (maks.) | UHD 4K @ 60 Hz |
| Videorezolucija | 3840 x 2160 Pixel |
| Frekvencija (maks.) | 60 Hz |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Boja | crna |
| Određene značajke kabela | 4K UHD pozlaćeni kontakti trostruko zaštićen sukani |
| Tok signala | jednosmjerno (A→B) |
| Primjena kabela | televizor, monitor |
| Oblik | spiralni kabel |
| Materijal unutranjeg vodiča | bakar |
| AWG | 34 AWG |
| Priključak A | muški konektor HDMI |
| Priključak B | muški konektor HDMI |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| da | |
| 4.5 mm |
Opis
Opis
Ovaj HDMI kabel tvrtke Delock koristi se za povezivanje uređaja s HDMI sučeljem, kao što su: Npr. televizori, Blu-ray playeri, ekrani ili projektori. Podržavajući maksimalnu propusnost od 18 Gbps, sadržaj se može reproducirati u rezolucijama do 4K Ultra HD (3840 x 2160 @ 60 Hz).
Održavajte stvari urednima zahvaljujući spiralnim kabelima
Zahvaljujući svojim pozitivnim svojstvima, spiralni kabel može se optimalno pohraniti iza ormara i po potrebi povući na željenu maksimalnu duljinu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Održavajte stvari urednima zahvaljujući spiralnim kabelima
Zahvaljujući svojim pozitivnim svojstvima, spiralni kabel može se optimalno pohraniti iza ormara i po potrebi povući na željenu maksimalnu duljinu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Priključci:
- 1 x HDMI-A konektor>
- 1 x HDMI-A konektor
- High Speed HDMI sa Ethernet (HEC) specifikacijom
- Presjek žice: 34 AWG
- Promjer kabela: cca 4,5 mm
- Materijal plašta kabela: TPU
- Kabelska linija: upletena
- bakreni kabel
- Trostruko oklopljeni kabel
- pozlaćeni kontakti
- Prijenos audiosignala i videosignala
- brzina prijenosa podataka do 18 Gbps
- rezolucija do 3840 x 2160 @ 60 Hz
- (ovisno o sustavu i povezanom hardveru)
- 3D podrška: do 1920 x 1080 @ 60 Hz; 3840 x 2160 @ 30 Hz
- (ovisno o sustavu i povezanom hardveru)
- Podržava kino format slike 21:9
- Podržava 1080p HFR (High Frame Rate) 3D
- Brzina osvježavanja do 120 Hz
- Podržava prijenos 2 video kanala istovremeno za stvaranje zaslona za
- dva gledatelja
- Podržava uzorkovanje boja u formatu 4:2:0 (izvorni format Blu-Ray, DVD i TV)
- Uključuje Audio Return Channel (ARC)
- Do 32 audio kanala za zvučnike
- Brzina uzorkovanja zvuka do 1536 kHz
- Podržava prijenos do 4 audio kanala istovremeno
- Podržava dinamičko podešavanje sinkronizacije usana za sliku/
- audio kašnjenja
- Podržava CEC 2.0 kontrolne naredbe
- Podržava Dolby® TrueHD i DTS-HD Master Audio™
- Podržava HDR
- Za živopisnije i prirodnije boje
- Boja: crna
- Duljina uključujući priključke: cca 40 - 150 cm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)