Delock indukcijski punjač 15 W 66467 66467 Izlazi 1x USB-C® crna
- Kataloški br:
- 3384074 - 62
- Oznaka:
- 66467
- EAN:
- 4043619664672
- Kataloški br:
- 3384074 - 62
- Oznaka:
- 66467
- EAN:
- 4043619664672
Delock indukcijski punjač 15 W 66467 66467 Izlazi 1x USB-C® crna
83.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: pametni telefon, pametni sat
- Vrsta punjenja: Unutarnji
- Izvor napajanja: USB
- Crna
- Dužina kabela: 1,5 m
- Brzo punjenje Bežično punjenje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | indukcijski punjač |
| Izlazi | 1x USB-C® |
| Struja za punjenje (maks.) | 1.25 A |
| Snaga (maks.) | 15 W |
| Tehnologija punjenja | Qi 2 |
| Boja | crna |
| Širina | 59 mm |
| Visina | 7 mm |
| dim. | (Š x V) 59 mm x 7 mm |
| Težina | 82 g |
| ID certifikata Qi | 4206 |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Izvedba | utični kabel |
| Zaslon (inči) | 1.0 palac |
| Primjena kabela | struja |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| 15 W | |
| da |
Opis
Opis
S ovom Delock punjačem, mobilni uređaj se može puniti bežično. S prijenosom energije indukcijom, nisu potrebni kabeli za punjenje, a konektori su zaštićeni. Punjač podržava brzo punjenje do 15 W za pametne telefone s odgovarajućim značajkama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)