Delock indukcijski punjač-adapter 15 W 41451 41451 bijela
- Kataloški br:
- 3382397 - 62
- Oznaka:
- 41451
- EAN:
- 4043619414512
- Kataloški br:
- 3382397 - 62
- Oznaka:
- 41451
- EAN:
- 4043619414512
Delock indukcijski punjač-adapter 15 W 41451 41451 bijela
74.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
74.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: Univerzalno
- Vrsta punjenja: Unutarnji
- Izvor napajanja: USB
- Bijela
- LED prikazi.
- Bežično punjenje
- 15 W
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | indukcijski punjač-adapter |
| Snaga (maks.) | 15 W |
| Tehnologija punjenja | Qi 2 |
| Boja | bijela |
| Širina | 92 mm |
| Visina | 31 mm |
| dim. | (Š x V x D) 92 x 31 x 93 mm |
| ID certifikata Qi | 4206 |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Izvedba | utični kabel |
| Dubina | 93 mm |
| Primjena kabela | struja |
| Snaga | 15 W |
| da | |
| 1 Stück(e) |
Opis
Opis
Ovaj bežični punjač tvrtke Delock je pribor za Delock USB punjač 41450, koji je pripremljen za spajanje. To omogućuje proširenje punjača s drugim modulom za bežično punjenje.
Bežično brzo punjenje
Punjač podržava brzo punjenje do 15 W za pametne telefone s odgovarajućim značajkama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Bežično brzo punjenje
Punjač podržava brzo punjenje do 15 W za pametne telefone s odgovarajućim značajkama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Bežično punjenje: 5,0 W / 7,5 W / 10,0 W / 15,0 W
- Frekvencijski raspon: 110 - 205 kHz
- Snaga odašiljanja: maks. 15 W
- Boja: bijela
- Dimenzije (DxŠxV): cca. 93 x 92 x 31 mm
Sistemski zahtjevi
- Delock 41450
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)