Delock Kabelbinder prianjajuća traka za povezivanje grip i mekana vunena tkanina (D x Š) 3 m x 13 mm crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3380937 - 62
- Oznaka:
- 18710
- EAN:
- 4043619187102
- Kataloški br:
- 3380937 - 62
- Oznaka:
- 18710
- EAN:
- 4043619187102
Delock Kabelbinder prianjajuća traka za povezivanje grip i mekana vunena tkanina (D x Š) 3 m x 13 mm crna 1 kom.
12.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prianjajuća traka |
| Čičak tehnologija | grip i mekana vunena tkanina |
| Čičak - svojstvo | za povezivanje |
| Boja | crna |
| Dužina | 3 m |
| Širina | 13 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š) 3 m x 13 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 18710 |
| Tip | Kabelbinder |
| 3 m | |
| 1 Stück(e) |
Opis
Opis
Ova čičak traka tvrtke Delock može se koristiti, na primjer, za snop pojedinačnih kabela radi uštede prostora, za zatvaranje torbi ili kao traka za prtljagu ili slične predmete. Traka se može prišiti, pričvrstiti čavlima ili klamericom na predmet koji se pričvršćuje. Čičak traka omogućuje vrlo jednostavno pričvršćivanje i skidanje, što ga čini višekratnom upotrebljivošću.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Dužina oko 3 m
- Širina oko 13 mm
- Količina: 1 komad po vrećici
- Čičak za višekratnu upotrebu
- Boja: crna
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.