Delock mrežna utičnica nadžbukna CAT 6a bijela
- Kataloški br:
- 3381170 - 62
- Oznaka:
- 86196
- EAN:
- 4043619861965
- Kataloški br:
- 3381170 - 62
- Oznaka:
- 86196
- EAN:
- 4043619861965
Delock mrežna utičnica nadžbukna CAT 6a bijela
18.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežna utičnica |
| Vrsta montaže | nadžbukna |
| Izvedba | kućište za površinsku ugradnju |
| Specifikacije | CAT 6a |
| LAN (10/100) | 1 x |
| Boja | bijela |
| Funkcija | mrežna utičnica |
| Komponente | umetak |
| Širina | 39 mm |
| Dubina | 54 mm |
| Visina | 29.5 mm |
| Težina | 0.10 |
| 1 |
Opis
Opis
Ova razvodna kutija iz Delocka može se koristiti kao mrežna utičnica na zidu ili u kućištima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)