Delock prianjajuća kabelska vezica (D x Š) 300 mm x 20 mm crna 5 kom.
- Kataloški br:
- 3477939 - 62
- Oznaka:
- 18704
- EAN:
- 4043619187041
- Kataloški br:
- 3477939 - 62
- Oznaka:
- 18704
- EAN:
- 4043619187041
Delock prianjajuća kabelska vezica (D x Š) 300 mm x 20 mm crna 5 kom.
11.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | prianjajuća kabelska vezica |
| Boja | crna |
| Dužina | 300 mm |
| Širina | 20 mm |
| Sadržaj | 5 kom. |
| dim. | (D x Š) 300 mm x 20 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 18704 |
| Tip | 18704 |
Opis
Opis
Ove Delock kabelske vezice mogu se koristiti za snopiranje pojedinačnih kabela, žica i crijeva na način koji štedi prostor. Pomoću omče, kabelska vezica se može pričvrstiti na kabel tako da se ne izgubi. Čičak zatvarač uvelike olakšava pričvršćivanje i skidanje kabelskih vezica. Kabelske vezice mogu se ponovno koristiti nekoliko puta.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Dužina oko 300 mm
- Širina oko 20 mm
- Količina: 5 komada po vrećici
- Petlja za pričvršćivanje na kabel
- Čičak za višekratnu upotrebu
- Boja: crna
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.