Delock serijsko sučelje adapter [1x CompactFlash - 1x utor za SD karticu] crna
- Kataloški br:
- 3380327 - 62
- Oznaka:
- 61796
- EAN:
- 4043619617968
- Kataloški br:
- 3380327 - 62
- Oznaka:
- 61796
- EAN:
- 4043619617968
Delock serijsko sučelje adapter [1x CompactFlash - 1x utor za SD karticu] crna
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | serijsko sučelje adapter |
| Tip priključka | CompactFlash SD |
| Priključak A broj | 1 x |
| Priključak A | CompactFlash |
| Priključak B broj | 1 x |
| Priključak B | utor za SD karticu |
| Izvedba | adapter |
| Boja | crna |
| Primjena kabela | serijsko sučelje |
| područja primjene | serijski/paralelni adapter |
| Dubina | 42.8 mm |
| Visina | 5 mm |
| Širina | 36.4 mm |
| Težina | 0.03 |
Opis
Opis
SD memorijska kartica može se umetnuti u Compact Flash adapter tvrtke Delock i koristiti u Compact Flash utoru uređaja. Brzina prijenosa podataka ovisi o korištenoj memorijskoj kartici.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Priključci:
- 1 x CF tip II
- 1 x SD utor
- Utor za SD karticu pritiskom na tipku (funkcija snap-in)
- Podržava sljedeće memorijske kartice:
- manje od raspona stil = "boja: null" SD, SDHC, SDXC, Mini SD*, Mini SDHC*, Micro SDHC*, Micro SDXC*, T-Flash*manje od/raspon
- * s adapterom (nije uključen)
- Podržava memoriju:
- za SDXC do 2 TB (exFAT)
- SD3.0
- Klasa 2 / 4 / 6 / 10 i UHS-I
- Bežične SD i standardne SDIO kartice
- Brzina prijenosa podataka do 25 MB/s
- Dimenzije (DxŠxV): cca. 42,8 x 36,4 x 5,0 mm
- Podržava IDE UDMA i CF Fast DMA način rada
Sistemski zahtjevi
- Besplatan CF utor
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.