Delock serijsko sučelje adapter [1x M.2 - 1x SATA] zelena
- Kataloški br:
- 3381197 - 62
- Oznaka:
- 62876
- EAN:
- 4043619628766
- Kataloški br:
- 3381197 - 62
- Oznaka:
- 62876
- EAN:
- 4043619628766
Delock serijsko sučelje adapter [1x M.2 - 1x SATA] zelena
30.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
30.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ugrađeno
- Sučelje domaćina: M.2
- Izlazno sučelje: SATA
- 6 Gbit/s
- zelena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | serijsko sučelje adapter |
| Tip priključka | M.2 NGFF SATA |
| Priključak A broj | 1 x |
| Priključak A | M.2 |
| Priključak B broj | 1 x |
| Priključak B | SATA |
| Izvedba | adapter |
| Boja | zelena |
| Primjena kabela | serijsko sučelje |
| područja primjene | serijski/paralelni adapter |
| Dubina | 42 mm |
| Visina | 5 mm |
| Širina | 22 mm |
| 6 Gbit/s | |
| da |
Opis
Opis
Ovaj Delock adapter pretvara M.2 sučelje u SATA 7-pinski sučelje. To znači da se, na primjer, SATA SSD može spojiti na M.2 sučelje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Priključci:
- 1 x 67-pinski M.2 Key B konektor
- 1 x SATA 6 Gb/s 7-pinski konektor
- Sučelje: SATA
- Format: M.2 2242
- Brzina prijenosa podataka do 6 Gb/s
- Dimenzije (DxŠxV): cca. 42 x 22 x 5 mm
- Neovisno o OS-u, nije potrebna instalacija upravljačkih programa
Sistemski zahtjevi
- Slobodno M.2 sučelje s ključem B
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.