Delock svjetlovodna spojka 87933 prolazni adapter Bag
- Kataloški br:
- 3383935 - 62
- Oznaka:
- 87933
- EAN:
- 4043619879335
- Kataloški br:
- 3383935 - 62
- Oznaka:
- 87933
- EAN:
- 4043619879335
Delock svjetlovodna spojka 87933 prolazni adapter Bag
58.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
58.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bag |
| Vrsta proizvoda | svjetlovodna spojka |
| Proizvođač | Delock |
| Materijal kućišta | plastika |
| Funkcije | prolazni adapter |
| Boja | crna |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| Širina | 22 mm |
| Visina | 9.3 mm |
| Dužina | 28 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Proizvođač-br. dijela | 87933 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Izvedba | kabel |
| Priključak A | ženski konektor MTRJ |
| Priključak B | ženski konektor MTRJ |
| Dubina | 28 mm |
| Primjena kabela | svjetlovodi |
| Tip priključka | staklena vlakna |
| Oznaka za tip proizvoda | Kabel |
| 1 Stück(e) | |
| 2 |
Opis
Opis
S ovim MTRJ spojem tvrtke Delock, dva MTRJ utikača mogu se jednostavno spojiti jedan na drugi. Spojnica tako omogućuje izravno spajanje na MTRJ optičke kabele i prikladna je za jednostavnu ugradnju u optičke priključne kutije, razdjelnike, HD kasete i patch panele.
Zaštita poklopcem od prašine
Spojnica je opremljena odgovarajućim poklopcem koji štiti čahuru od prašine i održava je čistom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zaštita poklopcem od prašine
Spojnica je opremljena odgovarajućim poklopcem koji štiti čahuru od prašine i održava je čistom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Priključci:
- 1 x MTRJ utičnica
- 1 x MTRJ utičnica
- Orijentacija od ključnog do ključnog
- S poklopcem od prašine
- Pričvršćivanje pomoću metalnog nosača ili vijaka
- 2 x rupe za montažu
- Promjer montažne rupe: cca. 2 mm
- Razmak rupa: cca. 18 mm
- Izrez kućišta (Š x V): cca. 12,8 x 9,3 mm
- Radna temperatura: -40 °C – 85 °C
- Boja: crna
- Materijal: plastika
- Dimenzije (DxŠxV): cca. 28,0 x 22,0 x 9,3 mm
Sistemski zahtjevi
- Besplatni MTRJ konektor
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.