Delock torba za pribor 18412 siva
- Kataloški br:
- 3382356 - 62
- Oznaka:
- 18412
- EAN:
- 4043619184125
- Kataloški br:
- 3382356 - 62
- Oznaka:
- 18412
- EAN:
- 4043619184125
Delock torba za pribor 18412 siva
88.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
88.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za pribor |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 60 mm |
| Dubina | 235 mm |
| Materijal | poliester |
| Težina | 0.239 |
| Boja | siva |
| dim. | (Š x V x D) 175 x 60 x 235 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Oznaka za tip proizvoda | Tasche |
| 1 Stück(e) | |
| da |
Opis
Opis
Ovaj praktični organizator iz Delocka ne samo da impresionira svojim modernim dizajnom, već nudi i prostor za razne dodatke kao što su kabeli, power bank, tvrdi diskovi, slušalice i još mnogo toga.
Vodootporno
Materijal organizatora je vodoodbojan i štiti sadržaj od vlage.
Idealno za školu, posao ili slobodno vrijeme
Organizator ima različite pretince i mogućnosti stezanja za sigurno pohranjivanje kabela, baterija napajanja, tvrdih diskova i slušalica na način koji štedi prostor. Varijabilno podesiva podstava unutar podstave pruža optimalnu zaštitu za vaše dodatke, čineći rokovnik savršenim suputnikom za školu, posao, putovanja ili čak slobodno vrijeme.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Vodootporno
Materijal organizatora je vodoodbojan i štiti sadržaj od vlage.
Idealno za školu, posao ili slobodno vrijeme
Organizator ima različite pretince i mogućnosti stezanja za sigurno pohranjivanje kabela, baterija napajanja, tvrdih diskova i slušalica na način koji štedi prostor. Varijabilno podesiva podstava unutar podstave pruža optimalnu zaštitu za vaše dodatke, čineći rokovnik savršenim suputnikom za školu, posao, putovanja ili čak slobodno vrijeme.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.