Delock torba za prijenosno računalo 18410 Prikladno za maksimum: 33,8 cm (13,3") crna, siva, žuta
- Kataloški br:
- 3382829 - 62
- Oznaka:
- 18410
- EAN:
- 4043619184101
- Kataloški br:
- 3382829 - 62
- Oznaka:
- 18410
- EAN:
- 4043619184101
Delock torba za prijenosno računalo 18410 Prikladno za maksimum: 33,8 cm (13,3") crna, siva, žuta
75.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
75.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaštitna torbica 33,8 cm (13,3") crna, siva, žuta
- Poliester
- Kompatibilnost marke: Bilo koja marka
- Otporan na vlagu, vodootporan
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | torba za prijenosno računalo |
| prikladno za | 33,8 cm (13,3") |
| Širina | 260 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dubina | 370 mm |
| Određene značajke | odbija vodu |
| Materijal | poliester |
| Težina | 0.15 |
| Boja | crna siva žuta |
| dim. | (Š x V x D) 260 x 30 x 370 mm |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Jede Marke |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Oznaka za tip proizvoda | Sonstiges Notebookzubehör |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Ova Delockova praktična torba za prijenosno računalo ne samo da impresionira svojim modernim dizajnom, već nudi i prostor za prijenosna računala i tablete do veličine zaslona od 13,3 inča / 33,8 cm.
Vodootporno
Materijal vrećice je vodoodbojan i štiti sadržaj od vlage.
Idealno za školu, posao ili slobodno vrijeme
Podstava unutar podstave pruža optimalnu zaštitu za prijenosno računalo, dok dodatni vanjski pretinac nudi prostor za kabele za punjenje, pametne telefone, olovke i još mnogo toga. Torba je savršen pratilac za školu, posao, putovanje ili slobodno vrijeme.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Vodootporno
Materijal vrećice je vodoodbojan i štiti sadržaj od vlage.
Idealno za školu, posao ili slobodno vrijeme
Podstava unutar podstave pruža optimalnu zaštitu za prijenosno računalo, dok dodatni vanjski pretinac nudi prostor za kabele za punjenje, pametne telefone, olovke i još mnogo toga. Torba je savršen pratilac za školu, posao, putovanje ili slobodno vrijeme.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.