Delock USB 2.0 adapter [1x muški konektor USB 2.0 tipa C - 1x Lightning] 60688
- Kataloški br:
- 3380980 - 62
- Oznaka:
- 60688
- EAN:
- 4043619606887
- Kataloški br:
- 3380980 - 62
- Oznaka:
- 60688
- EAN:
- 4043619606887
Delock USB 2.0 adapter [1x muški konektor USB 2.0 tipa C - 1x Lightning] 60688
18.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- USB 2.0 tip-C ravni muški
- 8-pinski Lightning Straight Female
- 0,48 Gbit/s
- Materijal kućišta: polivinil klorid (PVC)
- Antracit
- 1 komad(a)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB 2.0 adapter |
| Tip priključka | USB 2.0 |
| Priključak A broj | 1 x |
| Priključak A | muški konektor USB 2.0 tipa C |
| Priključak B broj | 1 x |
| Priključak B | Lightning |
| Boja | antracitna boja |
| Primjena kabela | USB 2.0 |
| Izvedba | adapter |
| područja primjene | USB-adapter |
| Dubina | 24 mm |
| Visina | 6 mm |
| Širina | 12 mm |
| 1 Stück(e) | |
| da | |
| 35 W |
Opis
Opis
Ovaj kompaktni USB adapter tvrtke Delock pretvara USB-C™ utičnicu na uređajima kao što su tableti ili pametni telefoni u 8-pinsku Lightning™ utičnicu. Može se koristiti i za prijenos podataka i za punjenje. Integrirani čipset podržava funkciju PD 3.0 za brže punjenje sa snagom punjenja do 35 W. Priložena je kratka užad za sigurno spremanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.