Delock USB 2.0 adapter [1x muški konektor USB-C® - 1x ženski konektor HDMI, ženski konektor VGA, ženski konektor USB-C®]
- Kataloški br:
- 3378983 - 62
- Oznaka:
- 64074
- EAN:
- 4043619640744
- Kataloški br:
- 3378983 - 62
- Oznaka:
- 64074
- EAN:
- 4043619640744
Delock USB 2.0 adapter [1x muški konektor USB-C® - 1x ženski konektor HDMI, ženski konektor VGA, ženski konektor USB-C®]
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB 2.0 adapter |
| Tip priključka | USB-C® HDMI VGA USB USB4™ |
| Priključak A broj | 1 x |
| Priključak A | muški konektor USB-C® |
| Priključak B broj | 1 x |
| Priključak B | ženski konektor HDMI ženski konektor VGA ženski konektor USB-C® |
| Duljina kabela | 0.12 m |
| Boja | siva |
| Vrsta priključka | ravan |
| Primjena kabela | USB 2.0 |
| Izvedba | adapter |
| područja primjene | USB-adapter |
| Maksimalna brzina prijenosa | 5 GBit/s |
| Dubina | 65 mm |
| Visina | 16 mm |
| Širina | 40 mm |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Podržani operativni sustavi | Android |
| Tip | USB |
| 1 Stück(e) | |
| 1 | |
| da | |
| 87 W | |
| da |
Opis
Opis
Ovaj adapter tvrtke Delock prikladan je za povezivanje VGA monitora i HDMI monitora na računalo s USB-C™ sučeljem i podrškom za DisplayPort Alternate Mode. Dva monitora mogu istovremeno raditi na izlazima. Adapter ima i USB 3.0 Type-A sučelje za korištenje perifernih uređaja.
USB napajanje (USB PD 2.0) podržava do 87 vata
Priključna stanica ima USB Type-C™ Power Delivery priključak na koji se može spojiti strujni adapter prijenosnog računala ili tableta za punjenje. Osim toga, ovo napajanje također napaja USB utičnice. Docking stanica se također može koristiti bez napajanja.
Mali, stabilni pomagač
Zbog malih dimenzija i stabilnog kućišta, ova Delock docking stanica posebno je prikladna za u pokretu. Jednostavno se može spakirati u torbu s prijenosnim računalom ili tabletom i koristiti kada je potrebno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
USB napajanje (USB PD 2.0) podržava do 87 vata
Priključna stanica ima USB Type-C™ Power Delivery priključak na koji se može spojiti strujni adapter prijenosnog računala ili tableta za punjenje. Osim toga, ovo napajanje također napaja USB utičnice. Docking stanica se također može koristiti bez napajanja.
Mali, stabilni pomagač
Zbog malih dimenzija i stabilnog kućišta, ova Delock docking stanica posebno je prikladna za u pokretu. Jednostavno se može spakirati u torbu s prijenosnim računalom ili tabletom i koristiti kada je potrebno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Priključci:
- 1 x USB Type-C™ priključak
- 1 x HDMI-A utičnica
- 1 x VGA 15 pinska utičnica
- 1 x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen 1) Type-A ženski
- 1 x USB Type-C™ utičnica (napajanje)
- Rezolucija:
- HDMI do 3840 x 2160 @ 30 Hz
- VGA do 1920 x 1080 @ 60 Hz
- (ovisno o sustavu i povezanom hardveru)
- Prijenos audiosignala i videosignala
- Ulazna snaga: 1 x USB Type-C™ utičnica max. 87 W
- Metalno kućište
- Duljina kabela bez konektora: cca. 12 cm
- Boja: siva
- Dimenzije (DxŠxV): cca. 65 x 40 x 16 mm
Sistemski zahtjevi
- Android 9.0 ili noviji
Mac OS 10.14.2 ili noviji
Windows 8.1/8.1-64/10/10-64/11
Uređaj s besplatnim USB Type-C™ priključkom i DisplayPort alternativnim načinom rada ili
s besplatnim Thunderbolt™ 3 priključkom
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.