Delock USB 2.0 adapter [1x muški konektor USB-C® - 1x ženski konektor USB-C®] 60054
- Kataloški br:
- 3379570 - 62
- Oznaka:
- 60054
- EAN:
- 4043619600540
- Kataloški br:
- 3379570 - 62
- Oznaka:
- 60054
- EAN:
- 4043619600540
Delock USB 2.0 adapter [1x muški konektor USB-C® - 1x ženski konektor USB-C®] 60054
18.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- USB Type-C kutni muški
- USB Type-C Straight Female
- 40 Gbit/s 7680 x 4320 piksela
- Materijal kućišta: metal
- Antracit
- 1 komad(a)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB 2.0 adapter |
| Tip priključka | USB-C® |
| Priključak A broj | 1 x |
| Priključak A | muški konektor USB-C® |
| Priključak B broj | 1 x |
| Priključak B | ženski konektor USB-C® |
| Boja | antracitna boja |
| Primjena kabela | USB 2.0 |
| Izvedba | adapter |
| područja primjene | USB-adapter |
| Dubina | 20 mm |
| Visina | 8 mm |
| Širina | 13 mm |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| frekvencija slike | 144 Hz |
| Ulazni napon | 20 V |
| 1 Stück(e) | |
| da |
Opis
Opis
Ovaj USB-C™ adapter tvrtke Delock može se koristiti za povezivanje USBC™ uređaja. Adapter se također može koristiti kao zaštitnik priključka za zaštitu USB-C™ sučelja u aplikacijama s visokim ciklusima spajanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.