Delock USB 2.0 adapter [1x muški konektor USB-C® - 1x ženski konektor USB-C®] 60689
- Kataloški br:
- 3380269 - 62
- Oznaka:
- 60689
- EAN:
- 4043619606894
- Kataloški br:
- 3380269 - 62
- Oznaka:
- 60689
- EAN:
- 4043619606894
Delock USB 2.0 adapter [1x muški konektor USB-C® - 1x ženski konektor USB-C®] 60689
11.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompatibilnost punjenja: pametni telefon
- crvena
- 48 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB 2.0 adapter |
| Tip priključka | USB-C® |
| Priključak A broj | 1 x |
| Priključak A | muški konektor USB-C® |
| Priključak B broj | 1 x |
| Priključak B | ženski konektor USB-C® |
| Boja | crvena |
| Primjena kabela | USB 2.0 |
| Izvedba | adapter |
| područja primjene | USB-adapter |
| Dubina | 16 mm |
| Visina | 6 mm |
| Širina | 11 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Ulazni napon | 48 V |
| 1 Ausgänge | |
| 1 Stück(e) | |
| 1 A | |
| da | |
| 2 | |
| 240 W | |
| da |
Opis
Opis
Ovaj adapter tvrtke Delock omogućuje blokiranje prijenosa podataka s uređaja s USB Type-C™ priključkom. Podatkovne linije nisu spojene, tako da se adapter može koristiti samo za punjenje. To znači da računalo može, na primjer, B. ne može pristupiti podacima povezanog pametnog telefona.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.