Delock USB-C kabel USB-C® utikač, USB-C® utikač 1.00 m crna 80022
- Kataloški br:
- 3380658 - 62
- Oznaka:
- 80022
- EAN:
- 4043619800223
- Kataloški br:
- 3380658 - 62
- Oznaka:
- 80022
- EAN:
- 4043619800223
Delock USB-C kabel USB-C® utikač, USB-C® utikač 1.00 m crna 80022
62.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
62.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 1 m
- USB C Straight Muški
- USB C Straight Muški
- USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 10000 Mbit/s USB Power Delivery 3.0 100 W
- Crna
- 1 komad(a)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C kabel |
| Izvedba | priključni kabel |
| Način povezivanja | USB-C® na USB-C® |
| Priključci | USB-C® utikač USB-C® utikač |
| Boja | crna |
| Duljina kabela | 1.00 m |
| Tok signala | jednosmjerno (A→B) |
| Oblik | okrugli |
| Vrsta priključka | pravi kut |
| Maksimalna brzina prijenosa | 10 GBit/s |
| Tip priključka | USB |
| Priključak A | USB |
| Priključak B | USB |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Primjena kabela | USB |
| Mogućnost HDR-a | da |
| Izlazni napon | 20 V |
Opis
Opis
Ovaj Delockov USB kabel omogućuje proširenje USB Type-C™ veze.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)