Delock USB kabel za punjenje USB-C® utikač, DC utikač 5,5 mm 1.00 m crna 85397
- Kataloški br:
- 3380633 - 62
- Oznaka:
- 85397
- EAN:
- 4043619853977
- Kataloški br:
- 3380633 - 62
- Oznaka:
- 85397
- EAN:
- 4043619853977
Delock USB kabel za punjenje USB-C® utikač, DC utikač 5,5 mm 1.00 m crna 85397
18.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
18.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 1 m
- USB C Straight Muški
- 5,5 x 2,1 mm ravno
- Plug & play
- Crna
- 1 komad(a)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB kabel za punjenje |
| Izvedba | priključni kabel |
| Način povezivanja | USB-C® na DC |
| Priključci | USB-C® utikač DC utikač 5,5 mm |
| Boja | crna |
| Duljina kabela | 1.00 m |
| Tok signala | jednosmjerno (A→B) |
| Oblik | okrugli |
| Vrsta priključka | ravan |
| Tip priključka | USB |
| Primjena kabela | struja |
| Ulazni napon | 5 V |
Opis
Opis
S ovim USB Type-C™ kabelom tvrtke Delock, vanjski uređaji kao što su čvorišta, pretvarači, zvučnici itd. mogu se napajati naponom od 5 V.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)