Delock utičnica uskočna montaža upotreba/utičnica neopremljeno 2 ulaza
- Kataloški br:
- 3380437 - 62
- Oznaka:
- 86202
- EAN:
- 4043619862023
- Kataloški br:
- 3380437 - 62
- Oznaka:
- 86202
- EAN:
- 4043619862023
Delock utičnica uskočna montaža upotreba/utičnica neopremljeno 2 ulaza
16.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
16.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utičnica |
| Vrsta montaže | uskočna montaža |
| Izvedba | upotreba/utičnica |
| Specifikacije | neopremljeno |
| Određene značajke | zaključana |
| Boja | bijela |
| Širina | 80 mm |
| Priključak | 2 ulaza |
| Dubina | 23.6 mm |
| Visina | 80 mm |
| Težina | 0 |
| 2 |
Opis
Opis
Ova razvodna kutija tvrtke Delock može se koristiti za montažu u nadžbekne ili kutije za uređaje s instalacijskim dimenzijama od 60 mm. Nosač modula je prikladan za jednostavnu montažu dva Keystone modula.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)