DeLonghi EC9155.W aparat za esspreso kavu s držačem filtera metalik-siva (sjajna) 1300 W
- Kataloški br:
- 3452047 - 62
- Oznaka:
- 132126061
- EAN:
- 8004399025202
- Kataloški br:
- 3452047 - 62
- Oznaka:
- 132126061
- EAN:
- 8004399025202
DeLonghi EC9155.W aparat za esspreso kavu s držačem filtera metalik-siva (sjajna) 1300 W
1,965.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,965.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.7 l |
| Vrsta proizvoda | aparat za esspreso kavu s držačem filtera |
| Tlak crpke | 15 bar |
| Boja | metalik-siva (sjajna) |
| Snaga | 1300 W |
| Sigurnost GHS / oznaka opasnosti | nagrizajuće (ghs05) |
| Signalna riječ | rizik |
| Sigurnosne upute GHS / H-fraze | H 314 : izaziva teške opekotine i oštećenje očiju |
| Sigurnosne upute GHS / P-fraze | p 102 : čuvati izvan dohvata djece. p 101 : ako je potrebna liječniška pomoć, pokazati spremnik ili naljepnicu. p 264: nakon uporabe temeljito oprati... p 260: ne udisati prašinu/dim/plin/maglu/pare/aerosol. p 303 + 361 + 353 : u slučaju kontakta s kožom (ili kosom) : odmah ukloniti/skinuti svu zagađenu odjeću. isprati kožu vodom/tuširanjem. p 301 + 330 + 331 : u slučaju gutanja : isprati usta . ne izazivati povraćanje . p 305 +351 + 338 : u slučaju kontakta s očima : oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. ukloniti kontaktne leće, ukoliko jih nosite i ako se one lako uklanjaju. nastaviti s ispiranjem . p 501 : odložiti sadržaj/spremnik u/na ... |
| Sigurnosne upute / EUH fraze | EUH 071: Korozivno za dišne putove |
| Težina | 13 |
| Širina | 285 mm |
| Visina | 365 mm |
| Dubina | 399 mm |
| Funkcija s dvije šalice | da |
Opis
Opis
Naš La Specialista Arte razvijen je za optimizaciju pripreme kave i mlijeka. Od maksimalnog iskorištavanja svake vrste zrna i razvijanja njihovog aromatičnog okusa do eksperimentiranja s domaćom umjetnošću lattea. Aparat za kavu za svaki trenutak ispijanja kave.
Inspirirajte se našom demonstracijom uživo i primite osobne savjete o proizvodima od naših stručnjaka online. Zakažite svoje osobne konzultacije odmah.
Visokokvalitetan, bezvremenski dizajn
Elegantno kućište od nehrđajućeg čelika La Specialista Arte kombinira dugotrajnu vrhunsku kvalitetu s talijanskim dizajnom i uvjerljiv je dodatak svakoj kuhinji.
Autentično iskustvo kafića.
La Specialista Arte otvara svijet kave barista kvalitete svima koji su zainteresirani za barista kavu i žele kod kuće ponovno stvoriti autentično iskustvo kafića.
Razigrano i ugodno iskustvo
La Specialista Arte nudi odgovarajući barista set za vježbanje i eksperimentiranje s varijacijama kave, u kombinaciji s najboljom tehnologijom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Inspirirajte se našom demonstracijom uživo i primite osobne savjete o proizvodima od naših stručnjaka online. Zakažite svoje osobne konzultacije odmah.
Visokokvalitetan, bezvremenski dizajn
Elegantno kućište od nehrđajućeg čelika La Specialista Arte kombinira dugotrajnu vrhunsku kvalitetu s talijanskim dizajnom i uvjerljiv je dodatak svakoj kuhinji.
Autentično iskustvo kafića.
La Specialista Arte otvara svijet kave barista kvalitete svima koji su zainteresirani za barista kavu i žele kod kuće ponovno stvoriti autentično iskustvo kafića.
Razigrano i ugodno iskustvo
La Specialista Arte nudi odgovarajući barista set za vježbanje i eksperimentiranje s varijacijama kave, u kombinaciji s najboljom tehnologijom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 8 postavki mljevenja, posebno razvijenih za širok raspon vrsta zrna kave
- 3 temperaturne razine za proces kuhanja, prikladne za različite vrste zrna i stupanj prženja
- Kompletan barista set pomaže u izbjegavanju kontaminacije tijekom mljevenja i omogućuje precizno tampiranje
- MyLatte sustav, savršen za proizvodnju svilenkasto glatke mikropjene i stvaranje umjetničkih djela od mliječne pjene
Opseg isporuke
- 1 aparat za espresso,
- 1 vrč mlijeka,
- 1 Pomoć pri doziranju i tampiranju,
- 1 Vodič za tampiranje,
- 1 neovlašteni uređaj,
- 1 Podloga za nabijanje,
- 1 sredstvo za uklanjanje kamenca,
- 2 sita za filtriranje (1-2 šalice),
- Uputstva za korištenje
- Alat za čišćenje mlaznice za pjenjenje mlijeka
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)